piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Modnie i w czerni – kolekcja Adore Black

Modnie i w czerni – kolekcja Adore Black

AKCESORIA / Baterie łazienkowe / 2019-10-21 11:27:46

Wielobarwność wnętrz to w ostatnich miesiącach jeden z mocniej promowanych trendów. Jak mówią specjaliści – kolor jest najlepszym sposobem na wyróżnienie się oraz indywidualizację naszych mieszkań i domów. Producenci wyposażenia łazienkowego nie pozostają w tej kwestii w tyle. Proponują barwne umywalki, wanny, kolorowe profile kabin prysznicowych, ale przede wszystkim baterie. Te ostatnie dostępne są w coraz szerszej palecie barw i wykończeń. Jest na co popatrzeć i z czego wybierać. Do grupy tej dołączyła również Adore Black – nowa kolekcja baterii marki FERRO.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

 Z pewnością wyróżnia się ona na tle innych propozycji. Wszystko za sprawą wyjątkowego połączenia czarnego matu z błyszczącym chromem. Adore Black zaprojektowano bowiem w ten sposób, że wybrane elementy wylewki, uchwytu sterującego czy korpusu pokryto tradycyjną powłoką chromowaną. Pozostałe są w kontrastowym kolorze czerni. To niezwykle efektowny zabieg estetyczny wydobywający piękno i wysublimowane kształty baterii. Adore Black świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu minimalistycznym oraz nowoczesnym.

W kolekcji mamy aż dziewięć różnych modeli przeznaczonych do łazienki i kuchni. Wśród nich znajdziemy m.in. baterie umywalkowe stojące, podtynkowe w wersji umywalkowej i natryskowej, czy baterię wielootworową wannową. Wybór Adore Black to gwarancja najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz oraz nienarzucającej się elegancji.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe