piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Moda na zlewy nie tylko do zmywania - wielofunkcyjne zlewozmywaki

Moda na zlewy nie tylko do zmywania - wielofunkcyjne zlewozmywaki

KUCHNIA / Systemy kuchenne / 2012-12-06 11:15:00

Po wielofunkcyjnych robotach kuchennych, które siekają, mieszają, kruszą i wyciskają Polacy zapragnęli jeszcze bardziej ułatwić sobie życie w kuchni. Rynek odpowiedział na te potrzeby bardzo szybko i w roku 2012 wielu producentów zaczęło wprowadzać do ofert wielofunkcyjne… zlewozmywaki. Kto je najchętniej kupował w 2012 roku? Mieszkańcy bloków z bardzo małymi kuchniami, którzy potrzebowali większej przestrzeni użytkowej lub właściciele nowoczesnych domów, którzy dostrzegli w nich ciekawy element designerski.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Małe oddzielne kuchnie w dużej części bloków z początku lat 70-tych trzeba urządzać z prawdziwym pomysłem, by zyskać w nich dodatkową przestrzeń. Z pomocą przychodzą wtedy akcesoria mocowane na magnesach lub relingach, które uwalniają przestrzeń blatową oraz właśnie wielofunkcyjne zlewy, które także ją odciążają, przejmując funkcję blatu, stojaka na noże czy pojemnika na drobne akcesoria do zmywania. Wybór wielofunkcyjnych zlewów w tym roku był ogromny, zarówno wśród zlewozmywaków stalowych i jak i granitowych. Oto  jeden z nich  najciekawszy modele 2012 roku z oferty Kuchinox:

Fargo, zlewozmywak stalowy Kuchinox

Fargo wykonany jest z wysokiej jakości stali szlachetnej i posiada powierzchnię z mikrolnu - wykończenia nowej generacji, które pozwala na łatwiejsze utrzymanie zlewu w czystości. Posiada stojak na noże oraz ociekacz, na którym można położyć deskę do krojenia, by dokonywać tam rewolucji kulinarnych. Został też dodatkowo wyposażony w wyjmowany pojemnik, który można wykorzystywać jako kosz na drobne odpady lub jako miejsce przechowywania akcesoriów do zmywania: gąbek, ścierek, druciaków i mydła do rąk, przydatnego po zmyciu naczyń. To właśnie ten ostatni atrybut powoduje, że blat w okolicy strefy zmywania wygląda estetyczniej. Zlew ma wymiary 78 x 45 cm i posiada elegancki odpływ 3,5 cala.

źródło: kuchinox/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe