piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Moda na konsole - nadaj stylu swojej łazience z konsolą Ancona, Flores lub Merida
Konsola Merida podwójna, fot. Aquaform

Moda na konsole - nadaj stylu swojej łazience z konsolą Ancona, Flores lub Merida

AKCESORIA / Wyposażenie / 2013-10-10 14:06:00

Moda w parze z funkcjonalnością - tak w krótkich słowach można podsumować ciekawy trend w wyposażeniu łazienek. Konsole pod umywalką to elegancki i nowoczesny design, a także dodatkowe możliwości. W ofercie firmy Aquaform, czołowego producenta wyposażenia łazienek znajdziemy trzy kolekcje z konsolami podumywalkowymi.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Trzy kolekcje mebli w różnych wariantach kolorystycznych, a także o różnych kształtach. Najnowszym trendem jaki zauważyć można w nowoczesnych łazienkach i pokojach kąpielowych to już nie designerskie umywalki, a ich otoczenie. Nie tylko modne, ale i funkcjonalne - konsole podumywalkowe. W zależności od upodobań i gustu klienta, a także od charakteru wnętrza, Aquaform proponuje konsolę dla tradycjonalistów i kochających piękno - Merida w formie idealnie imitującej drewno - efektowny dąb z wypukłościami wyczuwalnymi w dotyku i widocznymi gołym okiem, o pięknym głębokim kolorze. Osobom ceniącym sobie nowoczesność na pewno spodoba się kolekcja Flores z konsolą w bieli na wysoki połysk. Połączeniem tradycji, klasyki i nowego designu jest natomiast konsola Ancona w nowej barwie - jasne legno. Oryginalna i jednocześnie klasyczna - nada łazience wyjątkowego charakteru.
Konsola to nie tylko podstawa dla umywalki, ale także dodatkowe miejsce na przybory toaletowe. Gdy łazienka jest niewielka i nie mamy możliwości powieszenie dodatkowych półek - sprawdzi się doskonale. Jest również efektownym wizualnie meblem, który nadaje stylu naszej łazience, a w zestawie z lustrem, umywalką oraz szafką tworzy uroczą toaletkę.

Konsola Merida

Kolekcja dostępna jest z konsolą w wersji asymetrycznej prawej lub lewej - bardzo efektownej i pokazującej łazienkę w ciekawym wymiarze, o szerokości 110 cm. Klienci mogą wybrać konsolę nie tylko w kolorze eleganckiego dębu, ale także jasnym legno. W zależności od potrzeb - rodziny lub singla Merida dostępna jest w wersji pojedynczej o szerokości 70 cm i podwójnej - 150 cm, mieszczącej dwie umywalki. Do wyboru jest szafka z drzwiami bądź szuflada montowana pod konsolą. Co ciekawe, Aquaform proponuje konsolę Merida zarówno z wyciętym otworem pod dedykowaną umywalkę, jak również bez fabrycznie przygotowanego otworu, dla tych klientów, którzy we własnym zakresie chcą zestawić konsolę z umywalką spoza oferty producenta. W kolekcji tej jest zatem wiele możliwości aranżacyjnych.

[[[zdjecie,2870,duze]]]

[[[zdjecie,2871,duze]]]

Cena brutto konsoli Merida zaczyna się od: 245 zł w zależności od rozmiaru.

Konsola Flores

Konsola z kolekcji Flores to propozycja idealna dla singla, dla osób lubiących minimalizm i funkcjonalność jednocześnie. Okrągła typu misa ceramiczna umywalka Kerra, nadaje dodatkowo nowoczesnego designu. Konsola może być prawa bądź lewa, mierzy 100 cm, z jednej strony ma zawsze podwieszoną niewielką szufladę na podręczne przybory toaletowe. Pod konsolą umieszczana jest większa szafka z dwiema szufladami. Z pionowym lustrem o wymiarach 60 x 120 cm, całość nabiera charakteru toaletki. Zestaw wówczas wydaje się bardzo kobiecy i elegancki. Bardzo dobrze prezentuje się zarówno zarówno w bieli jak i kolorze legno jasne.

[[[zdjecie,2869,duze]]]

Cena brutto konsoli Flores zaczyna się od: 552 zł.

Konsola Ancona

Ancona to nowa odsłona kolekcji znanej klientom Aquaform w kolorze legno ciemne. Nowa kolekcja z konsolą w dwóch wymiarach: 120 i 90 cm, dostępna jest teraz również w kolorze legno jasne. Charakterystyczna dla tej kolekcji listwa w srebrnym kolorze aluminium przechodząca wzdłuż konsoli i dodatkowy uchwyt np. na ręcznik dodają całości luksusowego charakteru i zapewniają komfortowe użytkowanie. Konsola może być zamontowana w wersji prawej oraz lewej, również do wyboru z otworem na dostępne w serii umywalki bądź bez niego, dzięki czemu może być dowolnie adaptowana pod inne modele misy. Dedykowane są tu trzy rodzaje umywalek, do wyboru: ceramiczna Twins 50, mineralne Ines i Catrine.

[[[zdjecie,2867,duze]]]

[[[zdjecie,2868,duze]]]

Cena brutto konsoli Ancona zaczyna się od: 724 zł w zależności od rozmiaru.

źródło: aquaform/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe