piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Mocny sen dzięki EREBU DREAM

Mocny sen dzięki EREBU DREAM

SYPIALNIA / Materace / 2016-04-26 12:44:00

Sen jest dla człowieka naturalną czynnością, a jego podłoże powinno być dopasowane do indywidulanych potrzeb. Model Erebu Dream to odpowiedź na oczekiwania osób preferujących stabilne materace, w pełni dopasowujące się do kształtów ciała. 

Polecane sklepy

Leroy MerlinJYSKIKEA

Konstrukcja dla wymagających 

Erebu Dream to model o nietypowej konstrukcji. Należy do grupy materacy kieszeniowych - najpopularniejszych na polskim rynku. Jego budowa opiera się na sprężynach umieszczonych w oddzielnych kieszeniach.- Dzięki temu materac cechuje punktowa elastyczność, a tym samym dopasowanie się do kształtów ciała. Połączenie wkładu sprężynowego oraz płyty kokosowej dało efekt w postaci produktu o średniej wartości. Wykorzystanie surowca jakim jest kokos wpływa na usztywnienie materaca. Ponadto oznacza, że Erebu Dream to produkt odpowiedni dla osób preferujących sen na stabilnym i twardym podłożu.- komentuje Tomasz Goc,z Fabryki Materacy JANPOL. Wykorzystanie pianki termoelastycznej zdecydowanie zwiększa komfort snu użytkownika. Pianka, wraz ze wzrostem temperatury ciała, zwiększa swoją elastyczność. Takie rozwiązanie pozwala na delikatne wtulenie się w materac i wygodny odpoczynek.   [[[zdjecie,8734,duze]]]

Rozwiązanie na długie lata

- Długą żywotność materaca zapewnia jego dwustronność. Aby podłoże snu zachowało swe właściwości i służyło przez wiele lat należy pamiętać o jego odwracaniu. Zaleca się odwracanie materaca górą do dołu dwa razy do roku. Taka regularność zdecydowanie wydłuży komfort użytkowania i żywotność produktu. - radzi Tomasz Goc, ekspert Fabryki Materacy JANPOL. Ponadto, Erebu Dream posiada 5 letnią gwarancję, co świadczy o najwyższej jakości materaca.

źródło: janpol/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe