piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Młodzieżowe spojrzenie na design - kolekcja Malcolm od Black Red White

Młodzieżowe spojrzenie na design - kolekcja Malcolm od Black Red White

MEBLE / Meble / 2015-07-07 12:23:00

Funkcjonalne, nowoczesne, kompaktowe - to najważniejsze cechy mebli Malcolm z oferty Black Red White. Najnowsza kolekcja skierowana jest przede wszystkim do nastolatków, dla których organizacja własnej przestrzeni jest niezbędnym elementem codzienności.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Kompaktowa kolekcja, składająca się z 5 funkcjonalnych brył, stworzona została z myślą o nastoletnich członkach rodziny, którzy potrzebują przede wszystkim przestrzeni do nauki. System złożony z elementów takich jak biurko, komoda, wisząca szafka, regał oraz dwudrzwiowa szafa, zapewnia właściwą organizację oraz umożliwia przechowywanie niezbędnych produktów, zarówno przyborów szkolnych, jak i licznych drobiazgów. Modułowy charakter kolekcji umożliwia dowolne zestawianie ze sobą wszystkich elementów, dzięki czemu możliwe jest ustawienie meblościanki lub stworzenie indywidualnej aranżacji.

Meble Malcolm powstały w oparciu o najnowsze trendy na rynku. Modernistyczny design wzbogacony o akcenty w postaci wyrazistych liter oraz uchwyty w kolorze starego złota sprawia, że całość nabiera oryginalnego charakteru. Kolekcja dostępna jest w kolorze drewna dąb canyon monument, który w zestawieniu z wybarwieniem szarego wolframu tworzy ciekawy kontrast i urozmaica wnętrze.

W skład kolekcji Malcolm wchodzą meble, które będą Ci potrzebne, by stworzyć wnętrze modne, funkcjonalne i odpowiadające najważniejszym potrzebom młodego człowieka:

  • biurko - pomoże w odrabianiu lekcji i codziennej nauce, a dzięki dodatkowej, wysuwanej półce na klawiaturę zwiększy wygodę i przestrzeń użytkową wnętrza,
  • komoda -sprawdzone miejsce do przechowywania. W czterech szufladach zmieścisz i posegregujesz wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy - zabawki, gry planszowe, ubrania i inne skarby dziecka,
  • szafka wisząca - uniwersalna szafka do powieszenia na ścianie w każdej sytuacji sprawdzi się znakomicie. Dzięki niej zaoszczędzisz wiele miejsca i umiejętnie przechowasz podręczniki i akcesoria szkolne,
  • wysoki regał - najlepszy pomocnik w organizacji i przechowywaniu przedmiotów. Jego pojemne wnętrze to sposób na nieład drobnych rzeczy. Otwarte i zamknięte półki będą ułatwiać utrzymanie porządku,
  • dwudrzwiowa szafa - sprawdzi się zawsze, w szczególności wtedy, kiedy nie masz zbyt wiele miejsca na przechowywanie ubrań. Znajdziesz w niej standardowy drążek na wieszaki i wysoką półkę na te rzadziej używane rzeczy.

Z elementami systemu Malcolm zyskujesz całkowitą wolność aranżacji pokoju dziecka. Moduły mebli możesz dowolnie łączyć ze sobą tworząc kompaktową meblościankę lub kreując własną, bardziej przestrzenną aranżację. Wszystko zależy od tego, jakim metrażem dysponujesz i jakie ustawienie będzie najbardziej korzystne dla Twojego malucha.

źrodło: brw/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe