piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Miele: Suszarka, która delikatnie budzi zmysły

Miele: Suszarka, która delikatnie budzi zmysły

MEBLE / Sprzęt AGD / 2012-12-08 08:39:00

Przyjemny, zmysłowy zapach przenika podczas procesu suszenia w głąb tkaniny i utrzymuje się aż do 4 tygodni! Pierwsze na świecie suszarka korzystające ze specjalnych kapsułek zapachowych.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Miele jest pierwszym producentem na świecie oferującym suszarki z funkcją zapachową, idealnie zastępującą używanie płynów do płukania. Działanie funkcji jest niezwykle proste: kapsułkę z zapachem umieszcza się w specjalnym uchwycie umieszczonym w filtrze w drzwiach suszarki, Podczas procesu suszenia powietrze przechodzi przez kapsułkę i sukcesywnie, w bardzo małych porcjach, uwalnia z niego aromat, który następnie uwalnia się w suszonych tkaninach. Zapachy zostały skomponowane przez mistrzów perfumeryjnych z Grasse w Prowansji, wyłącznie w oparciu o naturalne składniki. Ilość perfum zawartych w kapsułkach wystarcza na około 50 cykli suszenia.

Użytkownicy najnowszych suszarek ( T 8867 WP, T 8007 WP) mogą wybierać spośród trzech różnych, dopasowanych do własnych upodobań zapachów: Cocoon, Aqua, oraz Nature.

źródło: miele/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe