piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Miele: Nowe wyciągi przyścienne

Miele: Nowe wyciągi przyścienne

KUCHNIA / Kolekcje sprzętów agd / 2012-05-28 11:10:00

Nowe wyciągi podszafkowe wyróżniają się nie tylko nowoczesnym wzornictwem, ale także funkcjonalnością i doskonałą efektywnością. Okap wyciągu ze stali szlachetnej ma tylko 14 mm, a dodatkowej lekkości nadaje mu szlif łagodzący kanty. Wyciągi podszafkowe można zabudować w całkowicie niewidoczny sposób w szafce górnej. Oznacza to, że wyciąg, który nie pracuje, jest całkowicie schowany.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Po raz pierwszy w historii wyciągów Miele, modele podszafkowe można zabudować w szafce o wysokości tylko 35 cm! Wyciąg jest wygodny w obsłudze. Panel sterujący umiejscowiony został w górnej części okapu, który po wysunięciu lekko pochyla się do dołu, aby ułatwić obsługę. Zastosowane oświetlenie halogenowe z funkcją przyciemniania daje przyjemne, ciepłe światło i znakomicie oświetla płytę grzewczą. Wyciągi podszafkowe Miele można bardzo łatwo utrzymać w czystości. DA 3000 wyposażone zostały w specjalny szufladowy system wyjmowania filtrów tłuszczowych oraz węglowych. We wnętrzu urządzeń zastosowano skrywającą części mechaniczne obudowę CleanCover pokrytą specjalną powłoką. Dzięki niej po zdjęciu filtrów dostępna jest powierzchnia o regularnych kształtach, którą można wygodnie umyć.

W DA 3560/3590 zastosowany został silnik zasilany prądem stałym, który zapewnia mniejsze zużycie prądu (do 70%) a jego dodatkową zaletą jest niezwykle cicha praca przy zachowaniu wysokiej wydajności. Wyciągi DA 3000 mogą odprowadzać opary na zewnątrz lub pracować w obiegu zamkniętym przy zastosowaniu dodatkowego zestawu (filtr węglowy NoSmell). Warunkiem zachowania idealnego klimatu w kuchni oraz braku uciążliwych zapachów powstających w trakcie gotowania jest włączenie wyciągu oraz wybór odpowiedniego poziomu mocy. Nie zawsze jednak pamiętamy o tej czynności. Z pomocą spieszy system komunikacji pomiędzy wyciągiem a płytą grzewczą Miele Con@ctivity. Informacje pochodzące z płyty grzewczej przekazywane są do sensorów w wyciągu, które automatycznie włączają wyciąg i jego oświetlenie oraz dobierają odpowiedni poziom mocy. Tym sposobem my możemy skoncentrować się tylko na gotowaniu.

źródło: miele/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe