piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Miele: Doskonały klimat dla wina

Miele: Doskonały klimat dla wina

KUCHNIA / Kolekcje sprzętów agd / 2012-12-19 09:31:00

Grecki poeta Alcaeus twierdził, że w winie leży prawda - „In vino veritas”. Być może tak, ale przekonać się można o tym tylko wtedy, kiedy wino przechowywane jest w odpowiednich warunkach. Decydującą rolę odgrywa stała, określona dla danego rodzaju wina temperatura, bezwonne otoczenie oraz brak jakichkolwiek wstrząsów i wibracji. Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających koneserów, inżynierowie Miele zaprojektowali nowy model chłodziarki na wino KWT 6832 SGS z zestawem sommelierskim.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Aktywny filtr węglowy gwarantuje doskonałej jakości powietrze wewnątrz urządzenia, a specjalnie zaprojektowany kompresor zapewnia stabilną pracę. Zestaw sommelierski znajdujący się w wyposażeniu tego modelu składa się z kilku akcesoriów. W przygotowaniu do serwowania wina pomoże specjalny stojak - dekanter, utrzymujący butelkę w nachyleniu, dzięki czemu wino może być dekantowane bezpośrednio w chłodziarce. Osad znajdujący się w winie powoli spływa na dno butelki i pozostaje tam podczas przelewania wina do karafki. Drewniany, wewnętrzny stojak na kieliszki nie tylko atrakcyjnie wygląda - schłodzone szkło ułatwia serwowanie białego i musującego wina w odpowiedniej dla niego temperaturze. Otwartą butelkę wina możemy bezpiecznie umieścić w regulowanej przegródce „ConvinoBox”. Zawsze pod ręką znajdują się również najpotrzebniejsze akcesoria każdego winomana, czyli nożyk oraz korkociąg.

 Pojemność KWT 6832 SGS wynosi 505 litrów. Zmieścimy w niej 178 butelek wina, czyli aż o 35 więcej niż w poprzednich modelach. Wewnątrz, na 13 poziomach, możemy ustawić trzy oddzielnie kontrolowane strefy temperaturowe. Nowy, dotykowy panel sterowania Miele zapewnia intuicyjną, łatwą obsługę i regulację temperatury z dokładnością do 1°C. Szklane drzwi wyposażone zostały w filtr UV. Dzięki amortyzatorom SoftClose zamykają się cicho i łagodnie. Cechą, którą z pewnością polubią użytkownicy, jest wszechstronność tego modelu. Urządzenie można bowiem idealnie przystosować do swoich preferencji: każda z 10 wykonanych z drewna bukowego półek jest na tyle głęboka, aby pomieścić dwa rzędy butelek. Ponadto, dzięki Flexiframe, koneserzy wina mogą dopasować półki do rodzaju przechowywanych butelek. Dzięki temu pomysłowemu rozwiązaniu w winiarce zmieszczą się butelki o różnych kształtach i rozmiarach. Aby utworzyć większą przestrzeń w określonej strefie temperatury, wystarczy usunąć drewniany stelaż. Stworzoną w ten sposób przestrzeń można przeznaczyć na wyeksponowanie wyjątkowych okazów w kolekcji. W połączeniu z ustawionym na nie oświetleniem, najlepsze trunki znajdą się w centrum uwagi.

źródło: miele/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe