piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Miękkie lądowanie
4iQ

Miękkie lądowanie

DESIGN / Ogród / 2019-07-01 20:04:39

Radosne podskoki, ślizganie się na zjeżdżalniach, rzucanie do celu oraz kąpiel w basenie z kulkami - to tylko niewielka część rozrywek, jakie czekają na dzieci w dmuchanych zamkach HappyHop. Dzięki nim w parę chwil możemy przemienić przydomowy ogród w kolorowy plac zabaw, na który nuda nie będzie mieć wstępu!

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Zabawa na świeżym powietrzu jest niezbędna dla prawidłowego rozwoju dziecka. Rozbudza ona wyobraźnię malucha, a wysiłek fizyczny korzystnie wpływa na jego zdrowie. Różne formy ruchu pomagają natomiast ćwiczyć koordynację i zmysł równowagi. Aby jednak nasza pociecha chętnie bawiła się na zewnątrz, warto zadbać o urozmaicenie dostępnych w ogrodzie rozrywek. Jednak bez obaw – wcale nie potrzeba do tego mnóstwa akcesoriów. Tak naprawdę wystarczy tylko oferujący niezliczone możliwości, dmuchany zamek HappyHop, który zapewni każdemu dziecku wiele godzin wciągającej zabawy.

Zapraszamy do skakania!

Każdy ogrodowy zamek jest przede wszystkim kolorową, nadmuchiwaną trampoliną. Skakanie dostarcza najmłodszym niesamowitej frajdy, równocześnie pozwalając im w zdrowy sposób rozładować część niespożytej, dziecięcej energii. W dużych modelach dmuchańców może równocześnie  bawić się nawet kilkoro maluchów. Akcesoria te znakomicie sprawdzą się więc podczas urodzinowych imprez w ogrodzie czy spotkań z rówieśnikami. Dzięki zintegrowanemu systemowi wielokomorowemu dmuchana platforma nie traci nic ze swojej sprężystości nawet podczas zabawy w większej grupie. Zadbano również o bezpieczeństwo takiej rozrywki. Skaczące dzieci przed wypadnięciem chroni specjalna i trwała siatka, która pozwala równocześnie rodzicom przez cały czas obserwować ich pociechy.

Wspinaczka, zjazdy oraz gry

Skakanie to tylko jeden przykład zabawy z dmuchańcami HappyHop! Wiele z nich wyposażono na przykład w ślizgi o różnej długości. Urozmaicą one czas spędzony w ogrodzie, dostarczając dodatkowych możliwości ruchowej zabawy. W niektórych modelach zamków dotarcie do zjeżdżalni wymaga pokonania ścianki wspinaczkowej, co będzie dla dziecka kolejnym, pasjonującym wyzwaniem. Maluch próbować może do woli - zawsze czeka go miękkie lądowanie! Po ekscytujących zabawach ruchowych miłą odmianą może być natomiast kąpiel w basenie z kulkami. Wciąż nie są to wszystkie rozrywki jakie czekają na najmłodszych w dmuchanych zamkach. Część z produktów HappyHop posiada akcesoria umożliwiające rywalizację sportową:  obręcze do gry, tarcze do rzutek na rzepy, czy słupki do rzutów obręczą.

Bajkowa kraina w domowym ogrodzie

Niektóre z dmuchańców Happy Hop zostały zaprojektowane w taki sposób, aby swoim wyglądem pobudzać dziecięcą wyobraźnię i zachęcać maluchy do kreatywnej zabawy. Część z nich nawiązuje swoją stylistyką do barwnego świata bajek. Podczas radosnego skakania oraz innych rozrywek najmłodsi przebywają pomiędzy zamkowymi wieżami z kolorowymi chorągwiami, a nawet pod skrzydłami wesołego smoka! Możliwości jest jednak dużo więcej. W ofercie 4iQ znajdują się ogrodowe zamki stylizowane na dom, sklep, cyrk, czy zamieszkaną przez małpki dżunglę. Każdy z nich będzie inspirować dzieci do odgrywania własnych, wymyślonych przez siebie historii, w których nie ma żadnych ograniczeń poza samą wyobraźnią!

Wszystkie zamki z oferty 4iQ zostały wykonane z wytrzymałych, bezpiecznych materiałów (PVC, a także podwójnie laminowanego i obszywanego nylonu). Rozłożenie dmuchańców na trawie trwa bardzo krótko, a po złożeniu są łatwe oraz wygodne w przechowywaniu.

4iQ, www.4iq.com.pl

 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe