piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Mieć miedź, czyli w poszukiwaniu kuchennych inspiracji
fot. howdens

Mieć miedź, czyli w poszukiwaniu kuchennych inspiracji

KUCHNIA / Inne / 2018-09-26 15:27:18

Miedź i mosiądz, to materiały które często spotyka się w kuchni, jednak raczej jako forma dodatku i drobnego akcentu, a nie w wyrazistej formie. Formie, która definiuje charakter kuchni. Akcesoria kuchenne lub lampa, ale zlewozmywak lub wręcz cały główny blat kuchenny w miedzi lub mosiądzu, to zdecydowanie odważne podejście, ale bez wątpienia także bardzo gustowne i wyraziste.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Miedź i mosiądz idealnie współgrają z ciemnymi odcieniami w naszej kuchni, bo są ciepłe i odblaskowe. Idealny kontrast dla ciemnych barw. Choć mosiądz i miedź idealnie czują się również w bieli. Wystarczy spojrzeć na galerię inspiracji poniżej. A co z utrzymaniem czystości na miedzianym blacie? Czy zarysowania i użytkowanie nie niszczą materiału? Wręcz przeciwnie. Użytkownicy cenią sobie pewien stopień zużycia, ponieważ nadaje to wyjątkowości i pewnego rodzaju unikalnego charakteru kuchni.

Co jeszcze warte podkreślenia, to fakt że miedź i mosiądz nie są aż tak drogimi materiałami jak można byłoby się spodziewać, tak więc koszty takiej kuchni nie powinny przerosnąć nas zbytnio.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe