piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Metaliczne piękno - kolekcja osprzętu elektrycznego IMPRESJA firmy Ospel

Metaliczne piękno - kolekcja osprzętu elektrycznego IMPRESJA firmy Ospel

INNE / Inne / 2015-11-20 14:21:00

Tradycyjny, biały osprzęt elektryczny ma wielu zwolenników, jednak dla części osób jest nudny i przewidywalny. W odważnych, dynamicznych wnętrzach znacznie bardziej sprawdzą się wyroby o mocnych, metalicznych barwach i wyjątkowym designie. Obie te cechy doskonale łączy w sobie kolekcja osprzętu elektrycznego IMPRESJA firmy Ospel. Klasyczne wzornictwo i intensywne, połyskliwe odcienie - antracyt, tytan, srebro i złoto tworzą wyjątkowe połączenie, które sprosta nawet najbardziej wyszukanym gustom.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Produkty z kolekcji IMPRESJA firmy Ospel charakteryzują się prostymi, geometrycznymi kształtami. Większość urządzeń jest utrzymana w metalicznych barwach takich jak antracyt czy tytan. Zdecydowane odcienie i stonowana stylistyka stanowią niezwykle wyszukane połączenie, dlatego doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Z kolei osprzęt w kolorze złotym i srebrnym może stanowić doskonałe wykończenie dla eleganckich pomieszczeń utrzymanych w stylu retro. To idealna propozycja dla osób, które nie boją się niestandardowych rozwiązań aranżacyjnych. Bogata gama kolorystyczna produktów z linii IMPRESJA sprawia, że niezależnie od upodobań każdy znajdzie w niej artykuły odpowiadające jego potrzebom. Dla tych, którym bliżej w stronę klasyki, przygotowano osprzęt w kolorze białym oraz ecru. To idealna propozycja dla wszystkich wielbicieli prostoty i klasycznych wzorów.

Oryginalny design w  parze z funkcjonalnością

Szeroka paleta barw, łącząca zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, metaliczne odcienie to niewątpliwy atut kolekcji IMPRESJA firmy Ospel. Warto jednak pamiętać, że poza dopełnieniem aranżacji wnętrza podstawową funkcją osprzętu elektrycznego jest sterowanie instalacją elektryczną. Niezwykle bogata gama produktów wchodzących w skład linii IMPRESJA sprawia, że doskonale sprawdzi się ona zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. W kolekcji występują nie tylko niezbędne gniazda wtyczkowe - pojedyncze i podwójne, z uziemieniem lub bez niego, ale również włączniki światła, ściemniacze, gniazda; antenowe, teleinformatyczne, a także czujnik ruchu oraz regulatory temperatury. Dla zwiększenia wygody użytkowników firma Ospel przygotowała także szereg pomocnych akcesoriów, takich jak puszki naścienne, zaślepkę oraz zestaw uszczelniający. Wśród artykułów z linii IMPRESJA znaleźć można także ramki pojedyncze i wielokrotne, które pozwalają na dowolne zestawianie ze sobą różnych elementów osprzętu elektrycznego w ramach jednej przestrzeni.

źródło: ospel/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe