piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Meblomak: Zestaw wypoczynkowy ROVETO

Meblomak: Zestaw wypoczynkowy ROVETO

MEBLE / Meble wypoczynkowe / 2012-08-17 19:00:00

ROVETO to mebel idealny do niewielkich wnętrz, zwłaszcza narożnik  o nowoczesnych owalnych kształtach i fotel bujany. Doskonała ergonomia, najwyższy standard wykonania.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Komfort: wygoda i miękkość siedzisk i oparć - efekt uzyskany został poprzez zastosowanie sprężyn kieszeniowych w połączeniu z wysokoelastyczną pianką poliuretanową w siedziskach, dodatkowych elementów sprężynujących (listew lub sprężyn falistych) oraz wysokoelastycznej pianki poliureta-nowej w poduszkach oparciowych.

Praktyczność: pojemniki na pościel (w wybranych bryłach), dodatkowe wysuwane zagłówki (prosty montaż). Możliwość wyboru mebla w wersji dwukolorowej - dzięki temu mebel nie jest monotonną, jednolita bryłą a w niewielkich przestrzeniach sprawia wrażenie mniejszego. Zastosowano specjalne ozdobne szwy charakteryzujące się użyciem grubej nitki i szerokiego rozstawu igieł. Model występuje zarówno jako sofy 3- i 2,5-osobowe (bez pojemnika), fotel z pojemnikiem oraz narożniki 2,5-N-1 i 3-N-1. Niespodzianką jest fotel bujany.

źródło: meblomak/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe