piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Meble Wójcik na jubileuszowej, 40. edycji Międzynarodowych Targów Meblowych Ostróda 2013

Meble Wójcik na jubileuszowej, 40. edycji Międzynarodowych Targów Meblowych Ostróda 2013

2013-08-22 14:00:00

W dniach 3-6 września 2013 roku w Ostródzie odbędzie się 40. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży meblarskiej  w Polsce. Marka Meble Wójcik - stały wystawca Targów - również w tym roku pojawi się wśród kluczowych przedsiębiorstw meblarskich.

Tegoroczne jesienne Międzynarodowe Targi Meblowe zapowiadają się wyjątkowo, gdyż będzie to już jubileuszowa 40. edycja ostródzkich targów. Równolegle z MTM odbędą się dwie dodatkowe imprezy - Arena Inside - Targi Wnętrz oraz AMIA Arena Maszyn i Akcesoriów. Od zeszłego roku targi są organizowane w nowej hali Demuth Arena Ostróda - najnowocześniejszym centrum kongresowo-wystawienniczym w Polsce Wschodniej o powierzchni 20 tys. m2, wyposażonym w innowacyjne rozwiązania techniczne, z główną halą wystawienniczą pozwalającą na wydzielenie aż 500 stoisk targowych.

" MTM w Ostródzie to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym kalendarzu" mówi Piotr Wójcik, Wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Wójcik Fabryki Mebli i Fabryki Mebli Stolpłyt. "Formuła B2B sprawia, że podczas ostródzkich targów meble nie tylko się ogląda, lecz także kupuje i sprzedaje. To również świetna okazja, aby zaprezentować najnowsze kolekcje i sprawdzić, czy przypadną do gustu partnerom handlowym oraz innym gościom odwiedzającym nasze stoisko". Marka Meble Wójcik zaprezentuje podczas zbliżających się targów kolekcje dedykowane rynkowi polskiemu oraz wiele nowości dla rynków eksportowych. Wybrane systemy trafią później do sprzedaży.

źródło: meblewójcik/pięknydom24.pl