piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Meble młodzieżowe „Metropoli” - miasto moje, a w nim...

Meble młodzieżowe „Metropoli” - miasto moje, a w nim...

MEBLE / Meble / 2015-07-28 11:33:00

Fronty mebli młodzieżowych z kolekcji Metropoli zdobią artystyczne panoramy wielu polskich i zagranicznych miast, w tym Warszawy, Gdańska czy Paryża. Nowoczesny design mebli z pewnością przypadnie do gustu nastolatkom, a rodziców ucieszy wysoka jakość wykonania kolekcji.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

W życiu każdego dziecka przychodzi moment, gdy przyjazne, pełne kolorów wzory znane z wczesnego dzieciństwa, przestają się podobać. To sygnał dla rodziców, że czas na zmianę charakteru wystroju wnętrza ich pociech. W końcu klimat w jakim urządzony jest pokój, musi odpowiadać bardziej dorosłemu stylowi ubierania się nastolatków i odzwierciedlać ich aktualne zainteresowania. Marka Miretto wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom przygotowała linię mebli „Metropoli”, wykorzystującą jako element dekoracyjny modny motyw miasta. Fronty mebli zdobią artystyczne grafiki przedstawiające najbardziej charakterystyczne zabytki i miejsca znane z miast polskich i zagranicznych.

Warszawa, Poznań a może Paryż?

[[[zdjecie,6818,duze]]]Najmodniejsze wnętrza, to te niepowtarzalne - intuicyjnie myśli tak większość z nas. Jednak to w wieku nastoletnim, bycie oryginalnym staje się sprawą najwyższej wagi. Linia mebli „Metropoli” marki Miretto daje nastolatkom możliwość wyboru miasta spośród 9 ciekawych propozycji. To gwarancja, że pokój naszego dziecka będzie nietuzinkowy i skrojony na jego miarę. Nastolatkowie mogą wybierać, czy meble w ich pokoju będą budzić skojarzenia z Warszawą, Poznaniem, Krakowem, Lublinem, Wrocławiem, Gdańskiem, Katowicami, a może Paryżem czy Nowym Jorkiem. Decyzja, czy dziecko zamieszka w mieście, które kocha, o którym marzy lub za którym tęskni, zależy tylko od niego. Stonowana kolorystyka i dyskretny design mebli „Metropolis” nadadzą wnętrzu bardziej dorosłego charakteru, ale uwaga, może to skutkować tym, że rodzice będą równie chętnie przesiadywać w pokoju nastolatka, co on sam! [[[zdjecie,6819,duze]]]

I po bałaganie...

Burza hormonów często prowadzi do nieporządku w przestrzeni, w której przebywa nastolatek. Miretto proponuje w ramach linii „Metropoli” szeroki wybór pakownych szaf, regałów i komód, tak by łatwiej było zapanować nad powiększającą się w zawrotnym tempie młodzieżową garderobą. Bryły można łączyć w dowolnej konfiguracji. Do wyboru są meble o zróżnicowanych wymiarach. Ponadto, drzwi regałów mogą otwierać się na dowolną stronę, dzięki czemu mamy dużą swobodę w aranżacji pokojów o różnej powierzchni i kształcie. Komfort użytkowania mebli poprawiają systemy cichego domykania drzwi i szuflad firmy Blum, która na swoje okucia udziela dożywotniej gwarancji. Bezpieczeństwo farb, którymi pomalowane są meble Miretto potwierdzają atesty.

Plakat- dopełnienie miejskiego stylu

W salonach firmowych Miretto dostępne są także dodatki, którymi można wzbogacić wystrój pokoju młodzieżowego. Plakaty, narzuty, czy oświetlenie pasujące do wnętrza wyposażonego meblami „Metropoli” sprawią, że aranżacja nabierze bardziej dopracowanego charakteru. Do biurka można tez dobrać funkcjonalne krzesła znajdujące się w ofercie firmy.

źródło:miretto/pieknydom24.pl


 

 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe