piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Meble łazienkowe Grande - wielki porządek

Meble łazienkowe Grande - wielki porządek

MEBLE / Meble / 2015-10-30 13:24:00

Masywny korpus, duża umywalka, pojemne szuflady oraz wewnętrzny system organizacji - to cechy charakterystyczne mebli łazienkowych Grande polskiej marki Antado. Kolekcja, która podbiła serca klientów na targach ISH, właśnie wchodzi na polski rynek. 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Nazwa kolekcji (grande po portugalsku znaczy wielki) to słowo-klucz do opisu mebli łazienkowych Antado, które właśnie dołączyły do oferty producenta. W meblach Grande wszystko jest duże - począwszy od masywnej bryły mebli, poprzez głębokie, pojemne szuflady, po solidną formę umywalki podkreśloną przez grubą, 2,5 cm ramę. W kwestii udogodnień użytkowych dużą zmianą jest wyposażenie szuflad szafek podumywalkowych w system organizacji, czyli przegródki o różnej wielkości. Rozwiązanie to, dobrze znane z mebli kuchennych, pozwala perfekcyjne rozplanować wnętrze szuflady i ułatwia utrzymanie w niej porządku. Wielkość przegródek można regulować, dostosowując ich układ do własnych potrzeb, co sprawia, że organizacja szuflady Grande jest jeszcze bardziej komfortowa.

- Pierwsze doświadczenia z prezentacją mebli Grande na targach ISH pokazują duże zainteresowanie rozwiązaniem organizacji. Śmiało patrzymy w przyszłość jeśli chodzi o akceptację tej funkcji na polskim rynku - mówi  Gabriela Kutysz, Export and Promotion Manager Antado.

Cechą wyróżniającą meble Grande jest również modny, bezuchwytowy system otwierania. Wielu użytkowników ceni sobie brak uchwytów w meblach zarówno ze względów estetycznych (czystość kompozycji), jak też praktycznych (bezpieczeństwo małych dzieci). Meble Grande wyposażone są w rozwiązanie o nazwie push-to-open ukryte we frontach. Aby otworzyć szafkę należy ją w określonym miejscu nacisnąć odblokowując w ten sposób mechanizm otwierania. Aby ją zamknąć, czynność należy powtórzyć dociskając front do korpusu. Powodem wyjątkowości mebli Grande jest również to, że są one istotną częścią estetycznej zmiany, jaka dokonuje się w ofercie Antado. Od kilku lat polski producent sukcesywnie odświeża swój asortyment, konsekwentnie pracując również nad skróceniem czasu dostawy. Już teraz pięć kolekcji mebli łazienkowych Antado trafia do klienta bardzo szybko - do 3 dni od zamówienia (Projekt Ekspresowa Dostawa).

W kolekcji Grande dostępne są:

  • szafka pod umywalkę 59,8x50,4x60 cm oraz 79,8x50,4x60 cm z dwiema szufladami, z których jedna (górna) wyposażona jest w system organizacji,
  • kubistyczna umywalka z konglomeratu o wymiarach 60x50,5x4 cm oraz 80x50,5x4 cm,
  • regał niski o wymiarach 40x32x90 cm,
  • regał wysoki o wymiarach 40x32x150 cm,
  • lustro 60 x 80 cm oraz oświetlenie (kinkiet).

Meble Grande wykonane są z białego, lakierowanego MDF (fronty) oraz płyty meblowej (korpus). Przygotowane zostały w dwóch zestawieniach kolorystycznych: orzech dijon/biały oraz dąb sonoma/biały. W obu wariantach zastosowano efekt kontrastu (ciemny korpus ujmuje w ramę białe fronty szuflad i szafek), który podkreśla nowoczesną estetykę  mebli. Ten materiałowo-kolorystyczny zabieg oprócz funkcji zdobniczej zwraca też uwagę na idealne proporcje i geometrię brył. Szafki i szuflady mebli Grande w standardzie wyposażone są w prowadnice i zawiasy z systemem cichego domykania.

źródło: antado/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe