piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Meble dziecięce Miretto: Witaj szkoło

Meble dziecięce Miretto: Witaj szkoło

MEBLE / Meble / 2015-08-27 11:09:00

Pierwszy dzwonek w szkole podstawowej oznacza nowy etap w życiu naszego dziecka. Pojawiają się nowe obowiązki, zwyczaje, koledzy i koleżanki. Ta rewolucja powinna znaleźć odzwierciedlenie również w zmienionej aranżacji pokoju pierwszoklasisty. W przeobrażeniu pokoju małego dziecka w pokój ucznia pomogą meble polskiej marki Miretto.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Nowe wyzwania

Pójście do pierwszej klasy to nie lada przeżycie zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców. Po beztroskich latach przedszkolnych maluchy muszą sprostać nieco poważniejszym oczekiwaniom. Regularna nauka czytania i pisania, przygotowywanie prac plastycznych, wymagają odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni, w której akcenty będą się inaczej rozkładać niż w pokoju przedszkolaka.

W pierwszej kolejności rodzice powinni zadbać o odpowiednio dobrane biurko. To ten mebel stanie się w najbliższym czasie centralnym punktem wystroju wnętrza ucznia. Dobrze dopasowane może pomóc w wyrobieniu bardzo potrzebnego nawyku odrabiania lekcji przy biurku. To z kolei wpłynie pozytywnie nie tylko na porządek w pokoju, ale również sylwetkę malucha (zdrowa postawa). Biurko powinno być wykonane z najwyższej jakości materiałów, tak aby służyło młodemu uczniowi przynajmniej do gimnazjum. „Komfort użytkowania biurka podniosą szuflady i szafki, wyposażone w niezawodne systemy prowadnic np. marki Blum. Bez problemu zmieszczą się tam zeszyty, przybory do pisania, czy kredki.” - podkreśla pracownik firmy Miretto - uznanego, polskiego producenta mebli dziecięcych i młodzieżowych. W kolekcji mebli dziecięcych „Fresca” i „Fresca Crema” zaokrąglone brzegi blatu biurka podnoszą dodatkowo bezpieczeństwo naszych pociech, co jest szczególnie ważne przy młodszym rodzeństwie. Meble „Fresca” marki Miretto wykonane są z lakierowanego MDF-u, a do ich produkcji zastosowano farby, które nie zawierają w swym składzie niebezpiecznych lotnych związków organicznych (LZO). Dla wielbicieli mocniejszych akcentów kolorystycznych firma Miretto przygotowała kolekcję „Elisse”. Meble z tej linii dostępne są w czterech odcieniach: zielonym, bordo, pomarańczowym i czerwonym. Biurka „Elisse” wyposażone są w kontenerki z szafkami i szufladami oraz w szufladę, która mieści się pod szerokim, wygodnym blatem.

 [[[zdjecie,7040,duze]]]

Siedzenie i oświetlenie

Gdy podejmiemy już decyzję co do wyboru biurka, warto skupić się na równie ważnych dodatkach. Miretto ma w swej ofercie wygodne, tapicerowane krzesła Ministyle i Funky. Oba modele wyposażone są w funkcję regulacji wysokości, dzięki czemu sprawdzą się w pokoju dziecka w różnym wieku i o różnym wzroście. Ponadto, krzesła posiadają ruchome oparcie, które można wychylać do kąta 17 stopni i zablokować w pożądanej pozycji. W utrzymaniu prawidłowej postawy podczas odrabiania lekcji pomogą ergonomiczne podłokietniki. By dopełnić aranżacji nowego wnętrza dla ucznia, powinniśmy także zadbać o dobrej jakości oświetlenie. Na stronie firmy www.miretto.pl znaleźć atrakcyjne wizualnie lampki nabiurkowe wyposażone w regulację natężenia światła, zegar, pomiar temperatury w pomieszczeniu i możliwość ładowania zewnętrznych urządzeń elektrycznych.

[[[zdjecie,7041,duze]]]

„Szkolna promocja” od Miretto

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami rozpoczęcia roku szkolnego, Miretto przygotowało specjalną ofertę handlową zatytułowaną „Szkolna promocja”. Na klientów, którzy zrobią zakupy za odpowiednio 2 500, 4 000 lub 6 500 zł czekają meble w promocyjnych cenach. W celu zapoznania się ze szczegółami akcji i skorzystania z atrakcyjnych cen mebli dziecięcych zapraszamy do odwiedzenia jednego z siedmiu salonów firmowych Miretto do końca września.

źródło: miretto/pięknydom24.pl

 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe