piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Mebin: Witryny i witrynki w notte i bianco design

Mebin: Witryny i witrynki w notte i bianco design

MEBLE / Komody / 2013-07-15 16:43:00

Idealne do salonu i jadalni. Funkcjonalne i dekoracyjne. Stojące, wiszące, duże i niewielkie. Witryny i witrynki od lat są niezbędnym elementem wyposażenia niemal każdego mieszkania i domu. Można w nich przechować jadalniane sprzęty, a za lekko przyciemnionymi szybami wyeksponować ładną ceramikę i zastawę stołową.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Dzisiaj, te użyteczne meble mają nowoczesny charakter; posiadają komfortowe dla każdego użytkownika udogodnienia technologiczne oraz interesujące połączenia materiałów i barw. Przykładem witryn doskonale prezentujących się we wnętrzach współczesnych salonów i jadalni są bryły należące do najnowszej kolekcji firmy Mebin - Flamenco. Ta ciekawa linia wzornicza „ubrana” w dwie szaty kolorystyczne - bianco i notte to duży wybór nowoczesnych mebli o inspirujących dynamicznych rozwiązaniach designerskich.

Połączenie spokojnej bieli z kontrastującym z nią brązem, delikatnie podkreślającym profil mebla sprawia, że elegancka witryna bianco w sposób wyraźny wyróżnia się na tle jasnej aranżacji pomieszczenia. Model notte zachwyca natomiast bogactwem zastosowanych kolorów - tu dominująca czerń została podkreślona przez czerwony kolor aplikacji, zaś brąz frontów szafek stanowi kolorystyczny pomost między obiema barwami. Podświetlenie szklanych półek z lekką nutą czerwieni w wersji notte i błękitu w wersji bianco nadaje bryłom tajemniczości, czyniąc je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Ciemne szkło występujące w obu wybarwieniach kolekcji jednocześnie eksponuje i ukrywa zawartość witryny. Budzi zaciekawienie i zachęca do obserwacji. Umieszczona poniżej szklanych drzwi witryny stojącej dwudrzwiowa szafka to doskonałe miejsce na eleganckie obrusy czy serwety. Prosty system otwierania witryn i szafek - wystarczy delikatnie nacisnąć na front drzwiczek, podobnie jak zamykania, które dokonuje się samoczynnie przez zatrzask podczas lekkiego dociśnięcia ramki drzwi, to rozwiązania ułatwiające codzienne korzystanie z tych dekoracyjnych domowych sprzętów.  Stojące witryny jednodrzwiowe w wersji lewej bądź prawej są świetną propozycją do mniejszych pomieszczeń. Meble posiadają również użyteczną szafkę i podświetlane półki. Można obok nich umieścić na ścianie pionową lub poziomą witrynkę wiszącą, do wyboru w wariancie lewym lub prawym, w których za oszklonymi drzwiami znajdą się na przykład szklane kieliszki, czy serwis do kawy, a we wnęce witrynki poziomej, dzielącej bryłę na dwie części, dekoracyjne naczynia i figurki.

Bianco czy notte? Obie atrakcyjne, niezwykle gustowne i funkcjonalne. Każda wnosi do pomieszczenia odmienną atmosferę - bianco zachwyca lekkością i finezją, notte zaś fantazją i niepowtarzalną elegancją - po prostu - witryny i witrynki Flamenco…

źródło: mebin/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe