piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Mebin: Kolekcja Rossano meble do salonu

Mebin: Kolekcja Rossano meble do salonu

MEBLE / Meble / 2013-04-22

Funkcjonalne i eleganckie meble tworzą oryginalną kompozycję barw i kształtów. Nowoczesny salon powinien kusić przestrzenią i zachęcać do wypoczynku. Kolekcja Rossano daje szerokie możliwości aranżacji wnętrz oferując bogaty wybór brył modułowych. Wszystko co niezbędne w salonie.

W zależności od indywidualnych potrzeb możemy wybrać jedno lub dwudrzwiową komodę z ciemnymi przeszklonymi frontami. Modele stojące lub wiszące. Witryna to doskonałe miejsce na użyteczną i piękną ceramikę, kieliszki czy zastawę stołową. W salonie nie może zabraknąć pojemnej szafki-barku np. z przeszklonym blatem. Na ścianie obok wiszących witrynek i niewielkich półek, na których warto ułożyć książki bądź czasopisma możemy umieścić nasze prywatne kino domowe ze znakomicie prezentującym się panelem TV. Przydatna będzie również atrakcyjna komoda i oczywiście stolik z blatem, pełnym lub przeszklonym, otoczony wygodnymi pufami pokrytymi czarną tkaniną obiciową.

Kolekcja Rossano występuje w dwóch wybarwieniach: bianco i notte. Fronty brył wykonano z litego drewna dębowego, które połączono z ciemnym szkłem i tkaniną obiciową. W wersji bianco te różniące się kolorystycznie elementy tworzą oryginalną harmonię kontrastu, zaś w wersji notte ciemny brąz i czerń dopełniają się wzajemnie, podkreślając piękno poszczególnych mebli.Naturalne drewno, ciekawe zestawienie barw i materiałów, różnorodność brył oraz prostota linii wzorniczej to idealne cechy mebli przeznaczonych do nowoczesnego salonu. Pomieszczenia komfortowego i funkcjonalnego, doskonałego zarówno na spotkanie towarzyskie jak i na chwile relaksu przy interesującej lekturze czy filmie.

źródło: mebin/pięknydom24.pl