piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Materac szyty na miarę

Materac szyty na miarę

SYPIALNIA / Materace / 2017-07-05 16:11:09

Wybór materaca to inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie. Odpowiednio dopasowany model wspomoże dzienną regenerację i sprawi, że każdy kolejny dzień będziemy witali z uśmiechem na twarzy. Linia materacy PULSE od Fabryki Materacy JANPOL to rozwiązanie dla osób najbardziej wymagających.

Polecane sklepy

Leroy MerlinJYSKIKEA

To, jaki materac wybierzemy, powinno być uzależnione od naszych potrzeb. Podejmując tak ważną decyzję, powinniśmy przetestować interesujące nas modele.

Linia PULSE - sen nowej generacji

To najnowsza propozycja w ofercie Fabryki Materacy JANPOL. W skład kolekcji wchodzą cztery modele: Pulse Supreme, Fantasy, Elegant oraz Pure. Cechą wspólną tych materacy jest zastosowanie w nich innowacyjnego lateksu Pulse opatentowanego przez firmę Latexo. Jest on produkowany w ekologicznej technologii Sonocore, która gwarantuje niższe zużycie energii. Surowiec cechuje jednolita struktura komórek, większa odporność na ściskanie oraz rozciąganie, a także doskonała sprężystość. Lateks Pulse zawiera aż 50% naturalnego mleczka kauczukowego, co sprawia, że produkty oparte na tym rozwiązaniu są ekologiczne i przyjazne dla skóry. W zależności od modelu z nowej linii innowacyjny lateks występuje w połączniu z pianką Plantpur, pianką wysokoelastyczną czy sprężynami typu Zigarre. Modele PULSE pozwalają w odpowiedni sposób dopasować podłoże snu do indywidualnych potrzeb każdego organizmu.

Dla każdego coś dobrego

Dwustronny lateksowy materac Pulse Supreme gwarantuje wyjątkowe dopasowanie do kształtów ciała użytkownika dzięki sprężynom typu Zigarre - zastosowanie sprężyn o niewielkiej średnicy pozwala na uzyskanie aż 1000 sprężyn na metrze kwadratowym. Wkład typu Zigarre jest blokiem siedmiostrefowym, co zapewnia właściwe podparcie ciała podczas snu lub popołudniowej regeneracji. Materac Pulse Supreme zapewnia komfort użytkowania, a także doskonałą wentylację, regulację temperatury oraz wilgotności. Materac zdobył Złoty Medal MTP podczas tegorocznych Targów Meble Polska. Potwierdzeniem wysokiej jakości modelu jest aż 10-letnia gwarancja na wkład przyznawana przez producenta. Materac Pulse Supreme posiada nowatorski pokrowiec biaxial, którego struktura w formie 3D daje użytkownikowi uczucie delikatnego masażu.

Dwustronny materac Pulse Elegant to połączenie lateksu z wysokoelastyczną pianką Kaltschaum o siedmiostrefowym profilu. Pianka zimnotłoczona charakteryzuje się wysoką elastycznością i doskonałą sprężystością punktową. Model zapewnia bardzo stabilne podparcie kręgosłupa. Każda ze stron materaca Pulse Elegant cechuje się różną twardością.

Należący do kolekcji materac PulsePure to oryginalne rozwiązanie. Każda ze stron materaca ma różne twardości: strona letnia posiada warstwę lateksu Pulse, natomiast zimowa - piankę Plantpur. Rdzeń materaca Pulse Pure wykonany został z pianki wysokoelastycznej, która zapewnia stabilne podparcie. Model dostępny jest w wariancie z wyjątkowym pokrowcem wykonanym w opatentowanej technologii S.Cafe P4DRYTM.

Pulse Fantasy to połączenie nowoczesnego lateksu z pianką Plantpur. Model wyróżnia bardzo duża sprężystość oraz stabilne podparcie na całej długości. Pulse Fantasy to rozwiązanie cechujące doskonała wentylacja, regulacja temperatury, a także wilgotności. Dedykowany pokrowiec argan oil zawierający witaminę E, kwas ferulowy oraz inne antyoksydanty działa kojąco na ciało podczas snu.

Materac to nie tylko element wyposażenia sypialni, a przede wszystkim czynnik decydujący o spokojnym śnie i komfortowym życiu. Wybierając materac, warto zapoznać się wcześniej z opiniami ekspertów. Szeroki wybór modeli dostępnych w Fabryce Materacy JANPOL pozwoli na dobranie materaca, który zapewni nam zdrową regenerację dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

źródło: janpol/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe