piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Mastercook: Czyste pranie na zawołanie z nową pralką PTDE-3246 BIO

Mastercook: Czyste pranie na zawołanie z nową pralką PTDE-3246 BIO

MEBLE / Sprzęt AGD / 2013-08-06 12:49:00

W codziennym życiu zdarza się wiele nieprzewidzianych sytuacji, w których nagle niezbędne jest szybkie pranie. Ktoś właśnie zabrudził obrus, tuż przed uroczystym, rodzinnym obiadem? Sukienka, którą chciałabyś włożyć na wieczorne spotkanie wymagałaby odświeżenia? Z nową pralką PTDE-3246 BIO marki Mastercook, wyposażoną w innowacyjny program Opti A39 min i funkcję skrócenia czasu trwania cyklu, czyste rzeczy możesz mieć zawsze kiedy potrzebujesz.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Nowy model ładowany od góry PTDE-3246 BIO, o pojemności 6 kg, to połączenie rozwiązań pozwalających na ekonomiczne pranie, z funkcjami zapewniającymi oszczędność czasu. Nowatorski program Opti A39 min obejmuje pełen cykl prania, ze wszystkimi jego standardowymi etapami i gwarantuje perfekcyjnie czyste tkaniny w ciągu zaledwie 39 minut, w temperaturze 40°C, przy minimalnym zużyciu wody i energii. Dodatkowo, urządzenie jest wyposażone w funkcję Opti Time, pozwalającą na automatyczne redukowanie czasu trwania programów, nawet o 50%, w oparciu o ilość i rodzaj tkanin.

Pralka posiada ponadto nowoczesny pojemnik na detergent, pokryty specjalną powłoką antybakteryjną Biocare, zapobiegającą powstawaniu pleśni i nieprzyjemnego zapachu. Urządzenie obsługiwane jest za pomocą dotykowego panelu, a programowanie pralki ułatwia funkcja Memo Active, zapamiętująca najczęściej używane programy. Model PTDE-3246 BIO wyróżnia najwyższa klasa energetyczna A+++, która pozwala zmniejszyć zużycie prądu i zaoszczędzić na rachunkach za energię.

Cena sugerowana: 1399 zł

źródło: mastercook/pięknydom24.pl
 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe