piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Marka Chapel Parket ponownie wyróżniona

Marka Chapel Parket ponownie wyróżniona

/ 2014-04-11

Tytuł ''DOBRA MARKA 2014 - Jakość, Zaufanie, Renoma'' przyznała redakcja Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Wyróżnienie to otrzymują najbardziej rozwojowe, najlepiej rokujące marki obecne na polskim rynku. Organizatorzy programu prowadzonego pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk już po raz piąty przeprowadzili badania rynkowe, których celem było określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności poszczególnych marek. 

Przedmiotem analiz objęto między innymi pozycję rynkową marki oraz jej siłę, a także jakość produktu lub usługi oraz stopień zaufania konsumentów. Badania realizowano metodą CATI (z ang. Computer Assisted Telephone Interview - wspomagany komputerowo wywiad telefoniczny), wykorzystywaną do zbierania informacji w ilościowych badaniach rynku i opinii publicznej.

Marka Chapel Parket zdobyła tytuł ''DOBRA MARKA 2014 - Jakość, Zaufanie, Renoma'' w kategorii Odkrycie Roku.

- Bardzo cieszy nas to wyróżnienie. Podłogi Chapel Parket to nietuzinkowe produkty dostępne jedynie u autoryzowanych dystrybutorów. Stale pracujemy nad tym, aby te dębowe połogi jeszcze bardziej odpowiadały potrzebom nawet najbardziej wymagających inwestorów. Tytuł ''Dobra Marka'' to dowód na to, że nasze działania zostały docenione, a jednocześnie jest to kolejne potwierdzenie wysokiej jakości podłóg Chapel Parket - mówi Paweł Bekas z firmy Chapel Parket Polska, która oferuje oryginalne podłogi Chapel Parket.

Wyróżnienie przyznane przez Forum Biznesu to już druga nagroda, którą w tym roku zdobyły podłogi Chapel Parket. W styczniu, podczas targów DOMOTEX 2014 - jednego z najważniejszych wydarzeń branży podłogowej na świecie, seria podłóg firmy Chapel Parket Polska zdobyła znak „Innovations@DOMOTEX”. - Kolekcja Chapel Abbey znalazła się w gronie produktów nagrodzonych przez profesjonalistów zasiadających w jury targów DOMOTEX. Sześcioosobowe grono wybrało najbardziej interesujące nowości - produkty innowacyjne, a przy tym wykonane z najwyższą starannością. Przewodniczącym jury był Stefan Diez, uznany niemiecki projektant i wykładowca wzornictwa w HFG Karlsruhe. Jak widać, podłogi Chapel Parket zdobywają uznanie zarówno wśród osób zawodowo związanych z architekturą i projektowaniem, jak i inwestorów poszukujących niebanalnych rozwiązań - podkreśla P. Bekas.

Aktualnie, w ofercie firmy Chapel Parket Polska dostępnych jest 12 różnorodnych serii dębowych podłóg. Poszczególne kolekcje obejmują nie tylko deski, ale także klepki i kasetony, także w wersji In Between, które można montować na ogrzewaniu podłogowym. Wszystkie podłogi marki Chapel Parket są produkowane na zamówienie, w znacznej mierze ręcznie. W trakcie procesu ich produkcji wykorzystuje się olej woskowy wzbogacony związkami krzemu. Stosowanie tej substancji doskonale zabezpiecza podłogi, chroniąc je przed uszkodzeniami.

źródło: chapelparkiet/pieknydom24.pl