piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Marka AlmiDecor w nowej odsłonie z nowym inwestorem

Marka AlmiDecor w nowej odsłonie z nowym inwestorem

DESIGN / Projektanci / 2018-06-29 10:46:37

AlmiDecor, najbardziej rozpoznawalna marka z branży wyposażenia wnętrz, wraz z nowym inwestorem - Grupą Fargotex, ponownie wkracza na polski i zagraniczny rynek. Zmienia swoją formułę, oferując klientom produkty w stylu klasycznym, który był typowy dla marki od początku jej powstania i poszerzając ofertę o najnowsze osiągnięcia polskiego i światowego designu. Dyrektorem Artystycznym marki została Dorota Koziara, znana polska projektantka z siedzibą studia w Mediolanie.
 

Polecane sklepy

Leroy Merlin4-style.plKameleon ProjektowanieIKEAkoszela.plemiliaindelak.plZawickaIDDom DekorityPogotowie wnętrzarskieEkskluzywne wnętrzearcy ProjektOne DesignArtEfektCossma Designkropka projektDekor DesignModiquaMelaniaDesignJachalskaap.studioElite DesignAneks StudioMotivNidiaEverteFaltus&SerafinInfini Design

Nowy inwestor i nowy rozdział AlmiDecor

Pod koniec 2017 roku, nowym inwestorem marki została Grupa Fargotex, największy w Polsce dystrybutor tkanin obiciowych i dekoracyjnych. W skład grupy wchodzą także marki: Carpet Decor (producent dywanów), Magic Home i Cosmonova. AlmiDecor po nawiązaniu partnerstwa z Grupą Fargotex z powodzeniem wkroczyło do branży e-commerce, jako nowoczesna platforma sprzedażowa z unikalnymi produktami do wyposażenia wnętrz. Najważniejszym elementem AlmiDecor jest rozwój sklepu internetowego AlmiDecor.com oraz zmiana specyfiki marki. Nowe AlmiDecor ma teraz łączyć klasykę z nowoczesnością oraz poszerzyć ofertę o nowe marki w kategorii Premium i współczesny design. Wzbogacenie gamy produktów o nowoczesnej stylistyce, pozwoli dotrzeć do jeszcze większej grupy klientów. Oferta będzie rozbudowywana w oparciu o ich aktualne potrzeby oraz obowiązujące tendencje w wystroju wnętrz.

Niezmiennie, jednym z głównych celów marki pozostaje inspirowanie swoich klientów oraz dostarczanie im produktów o wyjątkowym designie od uznanych marek i projektantów. AlmiDecor chce zaskakiwać własnymi aranżacjami wnętrz oraz prezentować najnowsze, światowe trendy. Duży nacisk nowe AlmiDecor będzie kłaść na produkty sygnowane własnym logo.  

Dorota Koziara Dyrektorem Artystycznym marki 

Kolejną istotną zmianą w AlmiDecor jest nawiązanie współpracy z Dorotą Koziarą, czołową polską projektantką, która objęła funkcję Dyrektora Artystycznego. Projektantka od lat współpracuje z uznanymi, światowymi markami, m.in. z guru współczesnego designu Alessandro Mendinim i Atelier Mendini w Mediolanie, projektuje między innymi dla takich marek jak Christian Dior, Alessi, Swatch, Philips. Zajmuje się także promocją i krytyką designu oraz promuje współczesny design w świecie jako Art Dyrektor wielu wystaw.

"AlmiDecor w nowej odsłonie to marka, która ma być odpowiedzią dla klientów, którzy cenią indywidualność i wyjątkowość we wnętrzach zarówno tych użyteczności prywatnej, jak i publicznej. Atmosfera wnętrz, w których przebywamy wpływa na nasze samopoczucie, budzi w nas emocje. Chcemy proponować klientom szeroką ofertę produktów, dzięki którym każdy będzie mógł według własnego gustu zbudować swoje niepowtarzalne wnętrza, a my będziemy wspomagać w tym klientów zarówno prywatnych, jak i architektów rozbudowując ofertę AlmiDecor contract. Stawiamy na współczesny design, nie bojąc się łączyć go z dobrą klasyką. Tak tworzone wnętrza budują przyjazną, indywidualną atmosferę gdzie historia łączy się ze współczesną kreatywnością i innowacyjnością. W dziedzinach współczesnego designu współpracujemy z przodującymi w świecie markami w tej dziedzinie. W nowym AlmiDecor kładziemy duży nacisk na tworzenie kolekcji pod marką własną AlmiDecor." - Dorota Koziara, Art Dyrektor AlmiDecor.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe