piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Małe, duże zmiany

Małe, duże zmiany

DESIGN / Aranżacje / 2018-12-28 07:39:15

Nie każdy może pozwolić sobie na taki salon i widok za oknem, jednak warto w końcu spełnić noworoczne postanowienie i zmienić "coś"w swoim salonie. Nawet małe poprawki lub dekoracje sprawią, że pomieszczenie nabierze nowego życia, warto zatem przynajmniej spróbować i postawić na detale oraz nowy kolor.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Czasem nawet najmniejsze zmiany mają duże znaczenie i potrafią nadać zupełnie nowy wyraz pomieszczeniu. Na przykład takie lustro. Wystarczy znaleźć dla niego nowe miejsce, które wydobędzie piękno z wnętrza pomieszczenia, ale pamiętajmy, żeby przypadkiem nie uwypuklić niedoskonałości. Podobnie z obrazami. Udekorowanie nimi ścian nie wymaga od nas biegłej znajomości trendów w malarstwie. W dzisiejszych czasach istnieje szeroki wybór pejzaży, martwej natury, portretów, scen rodzajowych czy też dzieł abstrakcyjnych. Ponadto, jeśli posiadamy dużo wolnej przestrzeni na półkach, możemy wprowadzić na nie figurki lub inne dodatki. Jeden designerski detal wystarczy, by klasyczne wnętrze nabrało wyrazistego, indywidualnego charakteru. W przypadku nowocześnie zaaranżowanego mieszkania znakomicie sprawdzają się natomiast elementy w stylu glamour lub pop-art.

A co z kolorem?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z potęgi kolorów. Do największych zalet barw należy emanowanie energią, która potrafi pozytywnie wpłynąć na nastrój i ogólne samopoczucie. Dlaczego więc szarości w salonie nie zmienić na odcienie soczystej pomarańczy? A może lepiej wybrać uspokajające nuty zieleni, która na cały rok zapewni warunki do wypoczynku po pracy? Wreszcie, jeśli pragniemy przełamać monotonię jednobarwnego pokoju wykorzystajmy gotowe, różnobarwne wzory, które można dowolnie przyklejać do ścian. A może w drugą stronę...biel, jasne szarości o kórych zawsze marzyłaś, ale nigdy nie miałaś czasu i energii, żeby zmienić zbyt jaskrawe wnętrze swojego salonu, teraz jest na to czas. Czas najwyższy zmienić oblicze swojego salonu!

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe