piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Liczy się szczegół - Uczta dla zmysłów od Technistone

Liczy się szczegół - Uczta dla zmysłów od Technistone

KUCHNIA / Inne / 2017-01-17 11:29:00

Wybierając blaty kuchenne, warto zwrócić uwagę nie tylko na ich właściwości techniczne oraz materiał, z którego zostały wykonane, ale także na rysunek ich powierzchni - od tego bowiem zależy efekt finalny aranżacji kuchennej. W ofercie firmy Technistone znaleźć można powierzchnie konglomeratowe najwyższej jakości w zróżnicowanych wariantach wzoru pulpitu.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Aranżując kuchnię, stajemy przed nie lada wyzwaniem: jaki styl wnętrzarski wybrać? Jakie dopasować do niego blaty? Jakie dodatki będą dobrze współgrały z całą stylizacją? Znalezienie odpowiedzi na te pytania często spędza nam sen z powiek, dlatego firma Technistone wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych odbiorców, oferuje całą gamę powierzchni konglomeratowych, które z łatwością można dopasować do każdej aranżacji. Co więcej, slaby Technistone odznaczają się bardzo dobrymi właściwościami technicznymi, a także posiadają antyseptyczną powierzchnię oraz certyfikaty dopuszczające je do kontaktu z żywnością, dzięki czemu prawdziwą ucztę dla zmysłów można przygotowywać bezpośrednio na ich powierzchni!

Apetyczne propozycje

Blaty kuchenne to zwykle inwestycja na lata, dlatego warto zadbać o to, aby spełniały one nasze oczekiwania zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Nie można zapomnieć również o tym, aby powierzchnie robocze komponowały się z całą stylistyką wnętrza. Szereg inspiracji można zaczerpnąć z oferty firmy Technistone, która w swoim asortymencie posiada slaby wyróżniające się różnymi rysunkami powierzchni. Miłośnikom natury przypadną do gustu konglomeraty pochodzące z linii Noble Collection. Delikatne żyłkowania, kolory ziemi i wzory przywodzące na myśl marmur to główne cechy charakterystyczne materiałów tej serii. Z kolei amatorzy wnętrz pełnych blasku docenią slaby z linii Starlight Collection, wyróżniające się wysokim połyskiem i lustrzaną strukturą, uzyskanymi za sprawą wtopienia w materiał drobinek kwarcu, szkła i zwierciadeł. Wielbicielom spokojnych aranżacji dedykowana jest seria Harmonia Collection, inspirowana naturalnymi materiałami, takimi jak piaskowiec, opoka i marmur. Jak wskazuje sama nazwa handlowa slabów - Harmonia - materiały te prezentują się bardzo delikatnie, kusząc harmonią wybarwień i subtelnością wzoru. Linia Essential Collection obejmuje z kolei materiały z grupy produkcyjnej zawierającej piasek, a także slaby z wtopionymi kawałkami zwierciadeł. Ostatnią grupą powierzchni konglomeratowych firmy Technistone jest Rustic Collection. Naturalny wygląd i połączenie atrakcyjnych, okazałych granitów oraz piasków kwarcowych tworzy wyjątkową strukturę powierzchni. Jest ona bogata w wyraźnie widoczne odłamki kamieni i minerałów, nadające jej interesujący, urozmaicony wygląd.   [[[zdjecie,10738,duze]]]

Kuszące inspiracje dla każdego wnętrza

Powierzchnie z linii Noble Collection, inspirowane pięknem naturalnego kamienia, w szczególności dostojnego marmuru, sprawdzą się w klasycznych aranżacjach, podnosząc prestiż wnętrza. Z kolei połyskliwa struktura slabów z kolekcji Starlight, odnajdzie się w kuchniach urządzonych w stylu glamour, przywodzących na myśl luksusowe wnętrza Hollywood lat 40. i 50. XX w. W aranżacjach utrzymanych w duchu popularnego obecnie nurtu ZEN, a także w innych, wyważonych stylizacjach, idealnie prezentować się będą powierzchnie z serii Harmonia Collection o drobnym uziarnieniu i stonowanej palecie beżów i brązów. Natomiast w kuchniach rustykalnych, inspirowanych pięknem natury, nie może zabraknąć konglomeratów pochodzących z gamy Rustic Collection o bogatym rysunku, wnoszących do wnętrza wiele klimatycznego ciepła.

Powierzchnie konglomeratowe Technistone dostępne są zarówno w różnych wariantach wykończenia, jak i w wielu wybarwieniach. Ponadto, posiadają one doskonałe właściwości techniczne, takie jak: niepodatność na działanie wody, podwyższona odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne oraz łatwa pielęgnacja. Nie można zapomnieć również o ich antybakteryjności oraz o tym, że posiadają one niezbędne certyfikaty dopuszczające je do kontaktu z żywnością. Ich bogata, starannie zaprojektowana struktura, rysunek obfitujący w unikalne detale, a także idealne odwzorowanie wyglądu kamienia czyni z konglomeratów Technistone wyborną alternatywę dla tradycyjnych powierzchni materiałowych - kuszącą dobrym smakiem i przekonującą  wysoką funkcjonalnością. 

źrodło: technistone/pięknydom24.pl

 

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe