piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Lato.. pora na nowy dywan

Lato.. pora na nowy dywan

INNE / Tekstylia i pościel / 2015-08-10 12:10:00

Wakacje to idealny czas na zmiany w mieszkaniu. Remontowanie, odświeżanie, upiększanie… Jeżeli jednak marzy nam się efektowna zmiana, a nie mamy czasu ani budżetu na wnętrzarską „rewolucję”, najlepszym rozwiązaniem będzie nowy dywan. Zwłaszcza, że latem modne i praktyczne dywany Country w Komforcie kosztują mniej!

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Nowy dywan to zmiana łatwa do przeprowadzenia, a jednocześnie widoczna - taka, dzięki której wnętrze nabierze świeżości oraz nowego stylu. Wszystkim szukającym sposobu na dobrą i ekonomiczną zmianę styliści marki Komfort polecają dywany z serii Country. Dostępne są w kilku wzorach, wśród których znajdziemy m.in. najmodniejsze w tym sezonie motywy marokańskie, folkowe oraz roślinne. Dywany wykonane z polipropylenu techniką płaskiego tkania, dzięki czemu są bardziej odporne na plamy i zabrudzenia.

Produkty dostępne są w różnych rozmiarach oraz specjalnych wakacyjnych cenach*: 80x150 cm w cenie 65 zł (cena regularna to 70 zł) , 120 x 170 cm w cenie 109 zł (cena regularna to 139 zł), 160 x 230 cm w cenie 199 zł (cena regularna to 249 zł).
 

źródło: komfort/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe