piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Lampy w kształcie kielichów projektu Stefano Giovannoniego
BM Housing

Lampy w kształcie kielichów projektu Stefano Giovannoniego

WYKOŃCZENIE / Oświetlenie / 2018-09-04 12:13:37

Lampy z serii Goblets firmy QeeBoo zaprojektowane przez Stefano Giovannoniego przyciągają wzrok nowoczesnym wzornictwem w kształcie kielichów. Wykonane są z materiału  przypominającego szkło kryształowe, ale są od niego o wiele trwalsze i lżejsze. Elegancko i subtelnie prezentują się w nowoczesnych i stylizowanych wnętrzach.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Stefano Giovannoni zainspirowany materiałem i wzorem zaprojektował lampy wiszące i stołowe różniące się rozmiarem i barwą materiału. Dzięki drobnym grzebieniom w fakturze światło załamywane jest podobnie jak w szkle kryształowym i rozprowadzane po całym pomieszczeniu tworząc ciekawy efekt świetlny. Do wyboru mamy lampy zupełnie przeźroczyste lub o zabarwieniu przydymionym.

Lampy Goblets, tak jak inne projekty designera, świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych. Lampy wiszące i stołowe dostępne są w trzech wielkościach od S do L (od 23 cm do 35 cm). Cena: od 849 zł.

QeeBoo to nowa marka stworzona przez Stefano Giovannoniego, skupiająca się na projektowaniu funkcjonalnych, ale zabawnych produktów z tworzyw sztucznych. Pracując z zespołem najlepszych projektantów: Niki Zupnac, Andrea Branzi czy  Studio Job, firma stworzyła imponującą kolekcję mebli, lamp i akcesoriów.

Serię lamp Goblets oraz inne projekty Stefano Giovannoniego a także samego twórcę i innych designerów tworzących dla marki QeeBoo będziemy mogli podziwiać podczas tegorocznych targów Warsaw Home Expo od 4 do 7 października na stoisku firmy BM Housing.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe