piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Lamps and Company powiększyła swój asortyment

Lamps and Company powiększyła swój asortyment

INNE / Inne / 2015-09-17 10:55:00

Lamps & Co. zgotowała nie lada niespodziankę mamom i ich pociechom - nadchodzący sezon to czas wielu premier w ofercie firmy, która przyjęła też nową nazwę: Lamps & Company. W odpowiedzi na potrzeby klientek marka poszerzyła nie tylko wybór wzorów, ale i asortyment. Teraz, z pomocą Anny Nawrot - pomysłodawczyni i właścicielki Lamps & Company, można urządzić pokój dziecka dosłownie od A do Z.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Dotąd firma oferowała lampy, poduszki, narzuty i pufy, które - dzięki charakterystycznemu designowi - stały się w krótkim czasie rozpoznawalne zarówno przez rodziców, jak i projektantów wnętrz, bardzo polubiły je też dzieci. Zachęcona sukcesem swoich propozycji wzorniczych, założycielka marki postanowiła znacząco rozwinąć ofertę. Teraz znajdują się w niej także inne elementy wyposażenia dziecięcego pokoju: zasłony, kolorowe wiklinowe kosze na zabawki, poduszki do karmienia, pościel, ramki na zdjęcia. Ale to nie wszystko - firma idzie krok dalej i, oprócz dodatków, wprowadza do oferty meble. Na początek łóżeczka niemowlęce w siedmiu przepięknych, pastelowych kolorach oraz półki, które - wraz z pozostałymi nowymi elementami - tworzą spójne kolorystycznie zestawy.

[[[zdjecie,7173,duze]]]

To duże ułatwienie dla osób urządzających kącik dla swojej pociechy: wystarczy zamówić gotowy komplet na stronie internetowej www.lampsandco.pl. Pełne wyposażenie do pokoju dziecka dostępne jest w każdym z oferowanych wzorów. A tych także przybyło. Oferta Lamps & Company wzbogaciła się o 7 autorskich kolekcji stworzonych przez Annę Nawrot oraz uznanych grafików. Inspirowane stylami skandynawskim i amerykańskim, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, harmonijne kolorystycznie wzory aż proszą, żeby ozdobić nimi pokój najmłodszego członka rodziny. Sprawiają też, że kolejna polska firma dołącza właśnie do grona europejskich liderów designu dla dzieci.

źródło: lamps&co./pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe