piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Lampa IKEA z prestiżową nagrodą Red Dot

Lampa IKEA z prestiżową nagrodą Red Dot

INNE / Inne / 2015-07-14 12:21:00

Lampa wisząca z kolekcji IKEA PS 2014 została nagrodzona w najbardziej prestiżowym konkursie wzornictwa Red Dot Award. Wyróżniony produkt już od premiery w czerwcu ub. r. cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów krakowskiego sklepu IKEA. Jak widać, krakowanie znają się na dobrym designie równie dobrze jak konkursowe jury.

Projekt lampy z kolekcji IKEA PS 2014 „W ruchu” wyszedł spod ręki Davida Wahla z Szanghaju, który w swojej pracy inspirował się filmami science fiction i grami wideo. Lampa wisząca doceniona została za przemyślane rozwiązanie projektowe, designerski wygląd oraz zaskakującą, lecz prostą funkcjonalność przyciemniania oświetlenia.

"Lampa projektu Wahla od początku wprowadzenia do sprzedaży budzi spore zainteresowanie wśród miłośników nowoczesnego designu". - mówi Magdalena Gorecka-Przepolska, Kierownik Marketingu IKEA Kraków.  "Fakt, że została doceniona w międzynarodowym konkursie, uznawanym za najbardziej prestiżowy na świecie, to dowód na to, że produkty IKEA stanowią doskonałe połączenie nowoczesnych trendów z funkcjonalnością i jakością. A dzięki temu, że dostępne są w przystępnych cenach, każdy może wprowadzić odrobinę niebanalnego designu do swojego domu" - dodaje Magdalena Gorecka-Przepolska.

Lampa wisząca z kolekcji IKEA PS 2014 wyróżnia się oryginalnym mechanizmem - pociągając za sznurki, można w łatwy sposób przełączać między jaśniejszym oświetleniem ogólnym, a delikatniejszym oświetleniem nastrojowym. W ten sposób zmienia się również kształt lampy. Kiedy jest zamknięta, przypomina kulę ognia, a ukryte wewnątrz, podświetlone kolorowe ramiona dają niepowtarzalny efekt. Kiedy pociągamy za sznurek, lampa otwiera się i uwalnia więcej światła.

Lampy wiszące z kolekcji IKEA PS 2014 „W ruchu” dostępne są w sklepie IKEA Kraków, w różnych kombinacjach kolorystycznych: biało-pomarańczowa i biało-turkusowa, biało-srebrna i biało-miedziana.

źródło:ikea/pieknydom24.pl
 

 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA
pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe