piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Lakier Extra Hard - nowość w ofercie Domalux

Lakier Extra Hard - nowość w ofercie Domalux

WYKOŃCZENIE / Materiały budowlane / 2014-03-25

W ofercie marki Domalux pojawił się nowy, 100% poliuretanowy lakier jednoskładnikowy Domalux Extra Hard to lakier o wysokiej odporności na ścieranie i zarysowania do wyjątkowo intensywnie używanych podłóg.

Lakier przeznaczony jest do zabezpieczania drewnianych parkietów, podłóg, schodów, boazerii, desek oraz mozaiki. Zawarta w lakierze formuła STRONG PROTECTION zapewnia ekstremalną trwałość powierzchni. Lakier skutecznie zapobiega powstawaniu rys, jest także odporny na ścieranie. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w intensywnie użytkowanych pomieszczeniach takich jak sale taneczne, konferencyjne, korytarze, klatki schodowe. Lakier w wersji połysk polecany jest do lakierowania podłóg sportowych. Produkt charakteryzuje łatwa i wygodna aplikacja, a jego unikalna formuła zapewnia krótszy czas schnięcia, a tym samym skraca czas wykonywania prac. Lakier nie powoduje żółknięcia ścian, dzięki czemu prace remontowe mogą być wykonywane jednocześnie.

Domalux Extra Hard dostępny jest w dwóch aspektach aspektach: wysokim połysku, który dzięki odblaskowi światła nada pomieszczeniu głębi oraz półmacie, który sprawi, że drewno nabierze eleganckiego wyglądu. Konstrukcja lakieru pozwala na szeroki zakres aplikacji zarówno standardowa aplikacja jak i profesjonalne technologie lakierowania z nakładem 120-180ml/m2.

Sposób nanoszenia:

  • pędzel, wałek, szpachla parkieciarska
  • schnięcie: 6-12 godz.
  • ilość warstw: 2-3
  • dostępne opakowania: 1 L, 5 L
  • wydajność: 5-10 m2/L, w zależności od zastosowanego narzędzia
  • cena brutto: 59,04 zł/1 L; 280,44 zł/5 L

źródło: domalux/pięknydom24.pl