piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Łączy z siłą mamuta – klej Mamut Glue marki Den Braven

Łączy z siłą mamuta – klej Mamut Glue marki Den Braven

WYKOŃCZENIE / Chemia budowlana / 2018-06-22 20:09:14

Uniwersalne kleje montażowe to rozwiązanie, które ułatwia i przyspiesza wiele prac remontowo-budowlanych. A gdy dodamy do tego jeszcze niezwykłą trwałość i możliwość łączenia nawet bardzo cięż-kich elementów, to zyskujemy produkt, który z powodzeniem zastąpi wiele narzędzi i stanie się niezastą-piony. Taki jest właśnie ceniony zarówno przez majsterkowiczów, jak profesjonalistów super silny klej Mamut Glue marki Den Braven.

Innowacyjna formuła kleju Mamut Glue marki Den Braven została opracowana w taki sposób, aby charakteryzował się on jak najbardziej uniwersalnymi właściwościami i sprawdzał się w różnorodnych pracach remontowo-naprawczych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Spoiny i łączenia wykonane z jego zastosowaniem po pełnym utwardzeniu są odporne na działanie czynników atmosferycznych, a także temperatury od -40°C do +90°C. Cechują się one również wysoką odpornością fizyczną oraz mechaniczną, a także są całkowicie wodoodporne. Klej Mamut Glue stanowi więc doskonałą alternatywę dla tradycyjnych metod związanych z wierceniem czy przybijaniem gwoździ i sprawia, że całą półkę narzędzi i produktów klejących możemy zastąpić jednym poręcznym kartuszem lub niewielką tubką. Dodatkowo, klej ten posiada neutralny chemicznie skład, co oznacza zwiększone bezpieczeństwo użytkowników, ale również i klejonych materiałów. Dlatego też można go stosować na powierzchni delikatnych, jak marmur, granit, piaskowiec czy delikatna warstwa srebrzankowa lustra. Z jego pomocą w mgnieniu oka zamocujemy więc lustra dekoracyjne, różnego rodzaju półki, czy wieszaki, a także przykleimy panele, listwy przypodłogowe, ozdobne płytki i sztukaterie. Sprawdzi się on również w zadaniach związanych z montażem mebli w zabudowie i blatów kuchennych. Na zewnątrz z kolei przydatny będzie w pracach dekarskich lub przy wykonywaniu elewacji lub obróbki stolarki otworowej.

Znany i ceniony już od wielu sezonów wszechstronny klej montażowy Mamut Glue marki Den Braven to skuteczny pomocnik zarówno na budowie, jak i w domowych pracach remontowo-naprawczych, które wymagają solidności i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe