piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Łączy z siłą mamuta – klej Mamut Glue marki Den Braven

Łączy z siłą mamuta – klej Mamut Glue marki Den Braven

WYKOŃCZENIE / Chemia budowlana / 2018-06-22 20:09:14

Uniwersalne kleje montażowe to rozwiązanie, które ułatwia i przyspiesza wiele prac remontowo-budowlanych. A gdy dodamy do tego jeszcze niezwykłą trwałość i możliwość łączenia nawet bardzo cięż-kich elementów, to zyskujemy produkt, który z powodzeniem zastąpi wiele narzędzi i stanie się niezastą-piony. Taki jest właśnie ceniony zarówno przez majsterkowiczów, jak profesjonalistów super silny klej Mamut Glue marki Den Braven.

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEA

Innowacyjna formuła kleju Mamut Glue marki Den Braven została opracowana w taki sposób, aby charakteryzował się on jak najbardziej uniwersalnymi właściwościami i sprawdzał się w różnorodnych pracach remontowo-naprawczych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Spoiny i łączenia wykonane z jego zastosowaniem po pełnym utwardzeniu są odporne na działanie czynników atmosferycznych, a także temperatury od -40°C do +90°C. Cechują się one również wysoką odpornością fizyczną oraz mechaniczną, a także są całkowicie wodoodporne. Klej Mamut Glue stanowi więc doskonałą alternatywę dla tradycyjnych metod związanych z wierceniem czy przybijaniem gwoździ i sprawia, że całą półkę narzędzi i produktów klejących możemy zastąpić jednym poręcznym kartuszem lub niewielką tubką. Dodatkowo, klej ten posiada neutralny chemicznie skład, co oznacza zwiększone bezpieczeństwo użytkowników, ale również i klejonych materiałów. Dlatego też można go stosować na powierzchni delikatnych, jak marmur, granit, piaskowiec czy delikatna warstwa srebrzankowa lustra. Z jego pomocą w mgnieniu oka zamocujemy więc lustra dekoracyjne, różnego rodzaju półki, czy wieszaki, a także przykleimy panele, listwy przypodłogowe, ozdobne płytki i sztukaterie. Sprawdzi się on również w zadaniach związanych z montażem mebli w zabudowie i blatów kuchennych. Na zewnątrz z kolei przydatny będzie w pracach dekarskich lub przy wykonywaniu elewacji lub obróbki stolarki otworowej.

Znany i ceniony już od wielu sezonów wszechstronny klej montażowy Mamut Glue marki Den Braven to skuteczny pomocnik zarówno na budowie, jak i w domowych pracach remontowo-naprawczych, które wymagają solidności i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe