piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Łączniki serii axcent® ABB – w dobrym stylu
ABB łącznik axcent®

Łączniki serii axcent® ABB – w dobrym stylu

INNE / Inne / 2019-08-01 10:03:24

Każdy, kto urządza dom czy mieszkanie, wie, że najważniejsze są detale. To one decydują o stylu wnętrza, nadają mu charakter i przytulny klimat. Łączniki światła znajdują się w każdym pomieszczeniu i warto zadbać, by były one nie tylko spójne z wystrojem mieszkania, ale też stanowiły efektowny element dekoracyjny. Współczesne łączniki oświetlenia to nie tylko podstawowe i niezbędne wyposażenie domu. To funkcjonalność inteligentnych instalacji zamknięta w stylowych obiektach, które potrafią zachwycać swoim wzornictwem. Taka też jest seria axcent® marki ABB - łączy w sobie innowacyjną technologię „ubraną” w minimalizm formy. Idealna dla zwolenników wyrazistych i nowoczesnych wnętrz.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Seria axcent® to linia stylistyczna, która nikogo nie pozostawia obojętnym. Zwraca uwagę ciekawą kolorystyką, a przy tym zachwyca prostotą designu i jakością materiałów: szkła, metalu oraz odpornego na uderzenia, pęknięcia i promieniowanie UV tworzywa plastycznego. Do wyboru mamy takie kolory, jak: studyjną biel, dostępną w wersji z tworzywa i szkła; klasyczne połączenie bieli i czerni, dodatkowo też o barwie czarny château; spokojne połączenia bieli i beżu maison oraz szarości entrée; a także biel kontrastującą z brązem szkła. Serię uzupełniają też bardziej zdecydowane połączenia kolorystyczne: bieli z tytanem czy antracytu z platyną oraz czerń standardowa i matowa.

Decydując się na ten zakup warto wiedzieć, że istnieje możliwość płaskiego montażu podtynkowych elementów serii dzięki zestawom montażowym axcent® flat. Seria występuje z ramkami w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej, które można montować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Kolekcja axcent® dopełnia ofertę całej gamy łączników marki ABB, a ich ogromy wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie i swojego domu. Podobnie jak w przypadku innych elementów inteligentnych systemów, począwszy od gniazdek elektrycznych, przez urządzenia sterowania roletami, po stacje ładowania telefonów, łączniki serii axcent® są utrzymane w jednolitej estetyce.

Więcej informacji o produktach firmy ABB znajdą Państwo na stronie: https://new.abb.com/pl.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe