piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Kup okno Roto R4 z rabatem 13%

Kup okno Roto R4 z rabatem 13%

/ 2017-04-11

Wiosna to sygnał do wznowienia lub rozpoczęcia prac remontowo- budowlanych. Dla wszystkich, którzy szukają nowych okien połaciowych na poddasze, firma Roto przygotowała specjalną promocję. Drewniane okna obrotowe Designo R4 dostępne są z rabatem 13%!

Drewniane, obrotowe okno Designo R4 to najlepsza propozycja w swojej klasie. Unikalność zapewnia jakość „german made”, świadcząca o niezawodności i wytrzymałości. Designo R4 już w standardzie wyposażone jest w fabrycznie montowany Termo-blok WD, który zapewnia o 15% lepszą izolacyjność ramy i połączenia z wnęką wewnątrzokienną. Dzięki temu okno posiada parametr przenikania ciepła Uw na poziomie 1,3. Co oznacza, że koszty ogrzewania pomieszczeń na poddaszu mogą być o wiele niższe. Okno cechuje 3 klasa bezpieczeństwa.

  • Efektowana ozdoba dachu

Designo R4 posiada oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jest klamką znajdującą się u dołu. Tym samym jest wygodne w obsłudze. Ponadto okno ma atrakcyjny wygląd - charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowej kolorystyce antracyt metallic.

Ostatnie tygodnie promocji - postaw na jakość i zyskaj podwójnie!

Promocja trwa od 01 marca 2017r. do 28 kwietnia 2017 r. lub do wyczerpania zapasów. Produkty objęte promocją: WDF R45 H WD, WDF R48 H WD. Zapraszamy do zakupu drewnianego okna dachowego R4 z Termo-blokiem WD.

źródło: roto/pieknydom24.pl