piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Kuchnia, funkcjonalność, przestrzeń...
fot. Willie Homes

Kuchnia, funkcjonalność, przestrzeń...

KUCHNIA / Kolekcje sprzętów agd / 2018-12-05 08:51:41

Kuchnia, miejsce gdzie spotykają się meble i sprzęt gospodarstwa domowego, aby razem zadbać o nasz komfort i funkcjonalność. Coraz większa oferta sprzętu gospadarstwa domowego, zarówno tego dużego, jak i drobnego oraz ciągła chęć użytkowników do dbania o komfort i przestrzeń sprawia, że urzadzenia muszą być coraz bardziej inteligentne. Producenci prześcigają się w projektowaniu coraz to bardziej zaawansowanych urządzeń, okapów, piekarników, czy też płyt grzejnych, które będą spełniały coraz bardziej wysublimowane potrzeby konsumentów, ale z drugiej strony będą również tworzyły ekosystem - współgrały z innymi urządzeniami dostępnymi w domu, jak i również tymi personalnymi, mowa m.in. o smartfonach.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Personalnych, ponieważ konsumenci chcą już nie tylko osobistego smartfonu, czy też komputera, ale także pozostałych urządzeń w domu. Okap z uniklanym designem i nadrukiem (zobacz galerię), czy też lodówka, która swoją kolorystyką będzie idealnie komponowała się z designem naszej kuchni. Każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego też producenci sprzętu gospodarstwa domowego muszą/musieli zmienić podejście z bardziej masowego na indywidualne. Tak żeby zadowolić każdego. Dlatego jeśli mówimy o sprzęcie gospodarstwa domowego mamy do czynienia z coraz to bardziej zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami (poniżej wideo firmy Elica oraz Faber)

Producenci, jak i również designerzy projektując dzisiejsze kuchnie muszą wziąć pod uwagę trendy, które panują wsród konsumentów. Dziś poza zaawansowanymi rozwiązaniami to także przestrzeń i wolność. (Oczywiście jeśli mamy takie możliwości aranżacyjne). Ale generalnie minimalizm i dużo miejsca, tak żeby kuchnia jako miejsce spotkań i spędzania czasu również ten komfort użytkownikom zapewniała. Producenci sprzętu AGD musieli również i ten ważny aspekt wziąć pod uwagę przy projektowaniu swoich urządzeń. I jak widać wychodzi im to całkiem dobrze! 

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe