piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Kuchenne centrum dowodzenia

Kuchenne centrum dowodzenia

KUCHNIA / Meble / 2019-01-04 09:45:32

Wyspa, to centralny punkt każdego kuchennego wnętrza. Nasze „centrum dowodzenia” podkreśla charakter pomieszczenia i gospodarzy, warto zatem odpowiednio dostosować armaturę, zlewozmywak, sprzęt kuchenny i meble, tak żeby całość tworzyła jedną spójną wizję naszej wymarzonej kuchni. 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Styl futurystyczny

Inspiracja nowoczesną technologią, ostra paleta barw oraz geometryczne kształty to wyznaczniki futurystycznego wnętrza. Znajdzie w nich zastosowanie wszystko co jest nieszablonowe, przykuwa uwagę - estetyczne i wydajne zarazem. Całość uzupełniają produty z oryginalnym, zaskakującym designem. 

Styl industrialny

Surowa stylistyka utrzymana w chłodnych barwach oraz prosta zabudowa. To główne cechy kuchni odwołujących się do estetyki przestrzeni przemysłowych. W kuchniach inspirowanych wystrojem z epoki industrialnej, obszar zlewozmywakowy wygląda jak odrębne stanowisko pracy. Elementy wykonane z metalu i szkła oraz nieosłonięte części instalacji akcentują „fabryczny” charakter wnętrza.

Styl minimalistyczny

Najpopularniejszy trend ostatnich lat hołduje prostym formom oraz stonowanej kolorystyce. W minimalistycznych wnętrzach nie ma miejsca na zbędne dodatki oraz ozdoby. Stawia się tu na multifunkcjonalność i efektywne wykorzystanie przestrzeni. Poszukując funkcjonalnych rozwiązań, warto więc zwrócić uwagę na zaoszczędzenie miejsca i łatwą organizację dodatkowej przestrzeni roboczej. Komfort użytkowania zapewni również odpowiednio dobrana armatura.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe