piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Kreatywność w sypialni - kolekcja Atami

Kreatywność w sypialni - kolekcja Atami

SYPIALNIA / Meble / 2016-01-14 10:40:00

Sypialnia jest przestrzenią, w której powinniśmy czuć się w pełni komfortowo. Żeby tak się stało, każdy element wystroju wnętrza musi być bliski naszemu sercu. Im mniej kompromisów, tym lepiej. Kolekcja mebli Atami przypadnie do gustu tym, którzy oczekują w sypialni kreatywnych aranżacji i funkcjonalnych rozwiązań.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Strefy wpływów

Wezgłowie łóżka stanowią dwie nachodzące na siebie płyty, których kolor możemy wybrać w jednym z sześciu wariantów. Jeśli mocno zróżnicujemy ich barwę, to w ramach jednego mebla wyraźnie wyodrębnione zostaną dwie części: jasna i ciemna. Materac jest przestrzenią wspólną, ale kolorystyka wezgłowia zaznaczy „strefy wpływów” korzystających z niego osób. To rozwiązanie pozawala zaspokoić potrzeby estetyczne partnerów o odmiennych gustach. Łóżko z jednej strony może być białe, co częściej preferowane jest przez kobiety, a po przeciwnej stronie może odnosić się do męskiego stylu, który zazwyczaj kojarzy się z ciemniejszymi barwami. Bez względu na zestawienia kolorów, uroku całości dodają podwieszone po bokach szafki nocne i subtelne oświetlenie LED, zamontowane u wezgłowia łóżka. Elementem kolekcji Atami jest także przestronna szafa z dużymi szufladami i ozdobnym podświetleniem LED.

Kolekcja dostępna jest aż w sześciu wariantach wykończenia. Fronty dostępne są w dwóch wybarwieniach o wysokim połysku: biały brylantowy oraz fango. Natomiast korpusy dostępne są w czterech matowych wybarwieniach: biały, fango, dąb dziki naturalny oraz orzech. Ta mnogość dekorów powoduje, że możemy stworzyć swój własny projekt mebla. 

W skład kolekcji Atami wchodzą: 

  • Łóżko Atami (3 wielkości)
  • Szafa z podświetleniem LED w różnych wymiarach (3 wielkości)
  • Szafki nocne (3 wielkości)
  • Komody (4 wielkości)

Kolekcja Atami dostępna jest wyłącznie w sieci salonów Agata.

źródło: agatameble/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe