piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Konkurs „Produkt Roku 2017” rozstrzygnięty! Wśród wyróżnionych kolekcja Lyon marki Meble Wójcik

Konkurs „Produkt Roku 2017” rozstrzygnięty! Wśród wyróżnionych kolekcja Lyon marki Meble Wójcik

/ 2017-02-17

Kolekcja Lyon marki Meble Wójcik, otrzymała wyróżnienie w kategorii „salon” w konkursie „Produkt Roku 2017”. Wyróżnienie przyznane zostało w piętnastej edycji konkursu organizowanego przez czasopismo branżowe „Meble Plus”.

16 lutego podczas uroczystej gali odbywającej się w ramach „4 Design Days” w Katowicach już po raz piętnasty redakcja czasopisma „Meble Plus” oraz portalu branżowego biznesmeblowy.pl ogłosiła laureatów konkursu „Produkt Roku 2017”. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych dostępnych w Polsce mebli i akcesoriów meblowych. Wyboru produktów dokonują specjaliści zajmujący się tą tematyką na co dzień - przedstawiciele salonów meblowych i sieci handlowych, osoby reprezentujące instytucje, stowarzyszenia i targi branżowe oraz sami projektanci i dziennikarze branżowi.

Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w 16 kategoriach: akcesoria meblowe, design, elementy i półfabrykaty meblowe, fotel/krzesło, gabinet i biuro/przestrzeń publiczna, garderoba, jadalnia, kuchnia, materiały do uszlachetniania płyt, mebel dziecięcy i młodzieżowy, mebel mieszkaniowy, salon, sofa, sypialnia oraz zestaw wypoczynkowy. Wybierając zwycięskie produkty, jurorzy brali pod uwagę walory wzornicze, wysoką jakość wykonania, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi, a także nowatorstwo zastosowanych rozwiązań.

Kapituła konkursu „Produkt Roku 2017” przyznała wyróżnienie w kategorii „salon” kolekcji Lyon marki Meble Wójcik. System to elegancka odsłona nowoczesnych wnętrz. Geometryczne kształty poszczególnych brył pozwalają na stworzenie ciekawej konstrukcji pokojowej. Dzięki połączeniu błyszczącej bieli z elementami w dekorze Dąb Riviera Jasny meble sprawiają wrażenie lekkich i delikatnych, a wnętrze nimi urządzone jest przytulne i świeże. Efektownym rozwiązaniem jest również podświetlenie wieńców górnych i boków poszczególnych mebli. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania oświetlenia ledowego w witrynach z włącznikiem dotykowym. Kolekcja Lyon dostępna jest również w ciemnej odsłonie, z błyszczącymi frontami. To ciekawa propozycja dla miłośników odważnych, awangardowych rozwiązań. Zestawienie dwóch kontrastowych odcieni szarości, uzupełnione chłodnym światłem ledowym, tworzy nowoczesną kombinację. W całej kolekcji Lyon zastosowany jest również system cichego domykania oraz szkło hartowane w drzwiach komód i witryn.

Jest to kolejny rok, w którym kolekcja marki Meble Wójcik zdobyła to prestiżowe wyróżnienie. W poprzednich edycjach konkursu nagrodzono m.in. programy Toronto oraz Summer. 

źródło: meblewojcik/pięknydom24.pl