W oczekiwaniu na wiosnę
Czas trwania konkursu: 2015-02-23 - 2015-03-15 (Konkurs został zakończony)
Polub naszą stronę. Kolejne konkursy już wktórce!

Napisz w 5-6 zdaniach co chciałbyś/chciałabyś zmienić w swojej łazience

Zwycięzcy:

 

1 miejsca. Irena Trzaskawka

"Nie zmieniałam nic w mojej łazience przez lata,ponieważ jak słyszałam od sąsiadek i moich młodszych sióstr słowa:Po co ci Irena na starsze lata zmiany,to przytakiwałam,choć w sercu czułam niedosyt.W końcu z nastaniem Nowego roku postanowiłam,że jesień życia nie musi upływać w szarości i stagnacji.Mimo starszego wieku mam poczucie piękna i po namowie z małżonkiem postanowiliśmy,że zmienimy łazienkę od podstaw małymi krokami,tzn wymienimy baterie,szafki i stary kaloryfer.Stwierdziłam,że pomimo upływu lat nadal lubię mieć czysto,schludnie i wygodnie,więc dlaczego nie miałabym robić zmian,które poprawiają samopoczucie i sprawiają,że my emeryci też czujemy się z tego powodu znacznie lepiej:)A swoją drogą,zaprzeczam,że emeryt to już nic nie musi-nieprawdaż:chce,potrafi i cieszy się życiem,zmianami i satysfakcjonuje go nadal zmiana w łazience;) "

 

2 miejsce. Dorota Golebiowska

"Łazienka to moje ulubione pomieszczenie, więc w komnatę księżniczki ją zamienię. Stawiam na styl glamour i w magiczny sposób, przebijam nudy mur. Na ścianach - królewskie złoto, elegancka czerń - jej kolorystyka krzyczy: w SPA każdą kąpiel zmień. Płytki z wyrazistą fakturą, ściany pokrywają, a błyszczące akcenty, wspaniale wnętrze ozdabiają. Szafki niechaj będą fioletowe - to akcent nadający oblicze nowe. Ze stali emaliowanej jest wanna - ucztą dla zmysłów jest kąpiel poranna. Wanna ma kształt kwadratu - w mojej łazience króluje połysk, zamiast matu "

 

3 miejsce. Wiktor Iwanowicz

"W łazience chciałbym zamontować okno,mniejsze niż w pozostałych pomieszczeniach i w takim miejscu,żeby nie sprawiało problemów z rozmieszczeniem potrzebnych sprzętów.Jednak zrobię to w sposób przemyślany,by funkcjonowanie w łazience było przyjemnością,a nie utrapieniem.Okno umieszczę w takim punkcie,żeby był do niego wygodny dostęp.Jego zadaniem będzie odprowadzanie wilgoci i zapewnienie wentylacji oraz wprowadzanie naturalnego światła.Zdecyduję się na okno o różnych stopniach uchylenia,gdyż już nawet przy małej szczelinie,nadmiar pary czy drażliwy zapach zostanie odprowadzony na zewnątrz.Z pewnością mój pomysł i dopasowanie okna do wystroju wnętrza zadowoli moją rodzinę,a przede wszystkim żonę. "

Zobacz regulamin
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P