Sposób na czystą kuchnię!
Czas trwania konkursu: 2014-06-02 - 2014-06-30 (Konkurs został zakończony)
Polub naszą stronę. Kolejne konkursy już wktórce!

Podczas długich, słonecznych i coraz cieplejszych dni chętniej zabieramy się za porządki. Niełatwym zadaniem jest utrzymać w idealnym stanie kuchnię, w której tak wiele codziennie się dzieje. Jeśli  masz sposób na szybki porządek, weź udział w naszym konkursie!

Napisz w 3-4 zdaniach jak radzisz sobie z utrzymaniem w czystości sprzętów oraz przestrzeni kuchennej!

Zwycięzcy:

 

1 miejsca. Michał Trzaskawka

"Cała plejada środków czystości towarzyszy mi,kiedy sprzątam kuchnię.Radzę sobie doskonale,zresztą mam znakomitą pomoc 3 letnią córkę,która bardzo mi pomaga.A do tego dochodzi pani domu,która namiętnie i czule a przede wszystkim dokładnie wydaje polecenia.Z uwagą słuchamy naszej pani(3 miesiąc ciąży)nie chcąc się przeciwstawić,ale czasem efekt tych działań jest taki,że prędzej mi do rozwodu niż sprzątania,ale przyznam efekt sprzątania jest znakomity-zlewozmywak z baterią które mają już 8 lat,podłoga i cała kuchnia jest perfekcyjna.Najgorsze,że odwiedzający nas jak wejdą do kuchni mówią perfekcyjna pani domu!Aja na to a ja jestem pan porządek:) "

 

2 miejsce. Karla Giedrys

"Przy utrzymaniu czystości w kuchni, zwracam szczególną uwagę na zastosowanie ekologicznych detergentów. Często używam sody i octu, które bardzo dobrze radzą sobie z kamieniem i zaciekami, posiadają także właściwości bakteriobójcze. Najważniejszym miejscem w kuchni są zlew i kuchenka, które staram się czyścić najczęściej. Do czyszczenia miejsc szczególnie narażonych na zabrudzenia, takich jak palniki, używam szorstkiej ścierki bądź szczotki. Do czyszczenia szafek kuchennych stosuję wodę z mydłem. Nigdy nie zapominam o rękawiczkach ochronnych, bowiem soda i ocet to substancje żrące. Karolina Giedrys "

 

3 miejsce. Iwona Kinga Matrac

"W utrzymaniu czystości pomaga mi moja pedantyczność dzięki, której mam motywację. Ściereczka, gąbeczka lub szczoteczka, płyn i mleczko, kilka ruchów i gotowe, wszystko pięknie wyczyszczone. Teraz błyszczy się i lśni ... pięknydom24.pl pomógł mi w tym. "

Zobacz regulamin
dekoracje wnętrz

Szukaj w serwisie:

ikea kler vox brw franke sanplast oras roca
POKÓJ :: SYPIALNIA :: KUCHNIA :: ŁAZIENKA :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: NAGRODY :: PROMOCJE :: KATALOGI :: PRODUCENCI :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © pieknydom24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P