piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Kompletne systemy kuchenne: Crystal - idealny do Twojej kuchni (wideo)

Kompletne systemy kuchenne: Crystal - idealny do Twojej kuchni (wideo)

KUCHNIA / Kolekcje sprzętów agd / 2017-01-25

Poczuj, przyjemność jaka płynie z przebywania w inteligentnie zaprojektowanej kuchni, w której zlewozmywaki, baterie, płyty grzewcze, piekarniki i okapy tworzą spójną całość. Niezależnie, czy wybierzesz  minimalizm i prostotę czy stylową praktyczność - Franke nie zawiedzie Twoich oczekiwań.

Kuchnia sercem domu

W kuchni najważniejsi są ludzie. To przestrzeń, w której jemy i pijemy, śmiejemy się i płaczemy, świętujemy i marzymy. To miejsce ciepłych i wspaniałych aromatów.

Crystal - idealny do Twojej kuchni

Olśniewający system kuchenny w eleganckiej czerni lub nieskazitelnej bieli. To wszystko, czego potrzebujesz, aby zamienić codzienny posiłek w kulinarną podróż pełną aromatycznych  i pysznych przygód. 

Perfekcyjne pieczenie DCT

Nasza technologia Dynamic Cooking Technology (DCT) pomoże spełnić Twoje kulinarne marzenia. Z łatwością przygotujesz cztery dania jednocześnie - od ryby po słodkie ciasto - w jednym piekarniku, bez przenikania zapachów i smaków. 

Bądź mistrzem w swojej kuchni

Połączenie indukcji oraz płaskiego palnika gazowego daje wiele możliwości. Innowacyjne wzornictwo w połączeniu z ergonomicznymi rozwiązaniami, pozwalają na profesjonalne przygotowywanie wielu różnych potraw.   [[[zdjecie,10794,duze]]]

Perfekcyjnie zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach - linia Crystal. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom i spójnemu wzornictwu Twoja kuchnia będzie prawdziwą ozdobą Twojego domu. 

źrodło: franke/pięknydom24.pl