piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Komplet wypoczynkowy Mirella to włoski design i pełna dowolność w łączeniu modułów

Komplet wypoczynkowy Mirella to włoski design i pełna dowolność w łączeniu modułów

MEBLE / Meble wypoczynkowe / 2015-09-02 14:46:00

Inspiracją do stworzenia kolekcji modułowej Mirella był nie tylko włoski design, ale też wielopokoleniowa włoska rodzina. Możliwość łączenia ze sobą kilku takich samych lub różnych elementów zestawu powoduje, że z łatwością stworzymy wygodne i eleganckie miejsce do siedzenia nawet dla 10 osób. Przestrzeń tę możemy też dowonie zmieniać i dopasowywać do aktualnych potrzeb.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Bryłowata forma i opływowe kształty każdego z elementów znacznie ułatwiają ich przenoszenie oraz zestawianie. Dzięki temu możliwe jest tworzenie z modułów ciekawych kompozycji aranżacyjnych - szczególnie jeśli wybierzemy różne kolory obić. Siedziska są tak skonstruowane, że doskonale prezentują się także ustawione oddzielnie.

Ergonomia jest tu na najwyższym poziomie, co udało się osiągnąć dzięki wysokiej jakości materiałom obiciowym i odpowiednio wyprofilowanym piankom tapicerskim. Miękkie siedziska oraz gęsto pikowane oparcia zapewniają komfort podczas siedzenia, a także leżenia.

W skład zestawu wchodzą: fotel, fotel obrotowy, trzy (różniące się szerokością siedziska) segmenty, element narożny, hocker oraz recamiera (szezlong).

Kolekcja Mirella dostępna jest we wszystkich salonach meblowych Agata.

źródło: agata/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe