piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Kompleksowe rozwiązania - nowości Geberit na targach ISH 2017

Kompleksowe rozwiązania - nowości Geberit na targach ISH 2017

AKCESORIA / Armatura sanitarna / 2017-03-20

We Frankfurcie nad Menem odbyły się międzynarodowe targi branży instalacji wodnych i wyposażenia łazienek ISH 2017. Podczas targów swoje nowości produktowe zaprezentowała Grupa Geberit, która dostarcza kompleksowe i innowacyjne rozwiązania sanitarne. Do najważniejszych nowości 2017 należą nowa toaleta myjąca, nowe rozwiązania do natrysków, a także nowości w systemach rurowych.

Geberit co roku wprowadza w życie nowe rozwiązania - w zakresie materiałów, całościowych konceptów oraz procesów. Dzięki takiej filozofii łazienka marzeń jest w na wyciągnięcie ręki. Geberit jest synonimem jakości, niezawodności, doskonałej funkcjonalności i systemowego projektowania, które cenią zarówno profesjonaliści: instalatorzy oraz architekci, a także indywidualni użytkownicy. Innowacje technologiczne oraz wzornictwo to najważniejsze kryteria, którymi kierowali się projektanci Geberit przy pracy nad nowymi produktami. Ich wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, własne laboratoria, a także wiedza, która posiadają pozwoliły stworzyć doskonałe produkty, które prezentowane są na targach pod markami Geberit, Geberit AquaClean i Keramag.

Panel do natrysków bezbrodzikowych

Nowy panel do natrysków bezbrodzikowych jest wykonany z wysokiej jakości materiału mineralnego o ciepłej w dotyku i gładkiej jak jedwab powierzchni, która jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Liczba pojedynczych elementów wymaganych do wykonania montażu została ograniczona do minimum. Dzięki zintegrowaniu już na etapie produkcji ramy stalowej i folii uszczelniającej, montaż u klienta jest łatwiejszy i zapewnia wysokie bezpieczeństwo.

Nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean

Dopracowana i przemyślana koncepcja produktu łączy w sobie proste i eleganckie wzornictwo z zaawansowaną technologią. Toaleta jest dostępna także jako deska myjąca, nakładana na istniejącą już miskę ceramiczną. Nowa toaleta została zaprojektowana przez projektanta Christopha Behlinga i będzie dostępna w Polsce od kwietnia 2017.

System baterii umywalkowych Geberit

Nowy system baterii umywalkowych Geberit pozwala zmienić dotychczasowy sposób myślenia o bateriach elektronicznych: mogą być smukłe, mieć piękną formę, a mimo tego pozostać wytrzymałe. Można je także szybko i bezbłędnie zamontować w ścianie przy użyciu stelaża podtynkowego do umywalek.

Nowy system rurowy

Łączy on w sobie dwie ugruntowane i sprawdzone technologie: rury wielowarstwowe i połączenia zaciskane. Taka kombinacja od dziesięcioleci gwarantuje wydajne, bezpieczne i oszczędne instalacje. System Geberit zawiera szereg dobrze przemyślanych usprawnień, które jeszcze bardziej ułatwiają prace montażowe na miejscu i poszerzają opcje zastosowania. Pełen asortyment rur i mocowań systemu rurowego Geberit będzie dostępny od kwietnia 2017 roku.

Geberit Pluvia w nowej odsłonie

Wprowadzając system deszczowej kanalizacji Pluvia, Geberit zrewolucjonizował technologię odprowadzania wody z dużych połaci dachowych. Technika odprowadzania deszczówki dzięki powstającemu w przewodach podciśnieniu niemal podwoiła możliwości systemu w stosunku do rozwiązań grawitacyjnych i uprościła proces planowania całego rozwiązania. Od 2017 roku Geberit proponuje całkowicie przeprojektowane wpusty dachowe Pluvia.

źrodło; geberit/pięknydom24.pl