piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Kompaktowe możliwości

Kompaktowe możliwości

INNE / Inne / 2017-06-08 12:54:00

Stworzenie zabudowy do wnętrz, w których panuje podwyższona wilgotność, a także tych intensywnie użytkowanych, to dla projektantów i stolarzy wyjątkowe wyzwanie. Jak stworzyć meble, które będą zarazem maksymalnie funkcjonalne i wytrzymałe, a do tego estetyczne? Realizacja tego zadania możliwa jest dzięki materiałom o unikalnych właściwościach. Na przykład laminatom Pfleiderer Duropal HPL Compact.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Gama laminatów kompaktowych Pfleiderer powstała z myślą o tworzeniu niecodziennych koncepcji meblowych, a także o wnętrzach, które stawiają wyjątkowo duże wymagania - wilgotnych, intensywnie użytkowanych, o podwyższonych wymogach higienicznych i sanitarnych... Produkt ten to świetna alternatywa dla tradycyjnych płyt drewnopochodnych, umożliwiająca realizację oryginalnych, niezwykle estetycznych aranżacji. Gdzie i dlaczego sprawdzą się Duropal HPL Compact?

 

Idealne do trudnych zadań

Unikalna budowa laminatów kompaktowych Pfleiderer - jednolite wypełnienie z impregnowanego papieru bazowego w kolorze białym lub czarnym, a także pokrycie z obu stron wytrzymałą powłoką z żywicy melaminowej (w różnych opcjach) - pozwoliła zaoferować użytkownikom wyjątkową wytrzymałość na działanie wilgoci. Pozwala to na wykorzystanie ich w zabudowie łazienek - również tych w obiektach publicznych, szatniach, pływalniach, ośrodkach w spa, ale także restauracjach, hotelach, biurach, czy centrach handlowych. Ponadto podwyższona wytrzymałość mechaniczna pozwala na wykorzystanie go nawet jako drzwi, okładziny ścian i ścianki działowe. Nawet tam, gdzie wymagane są małe przekroje materiałów przy najwyższej estetyce, funkcjonalności i żywotności - na przykład w zabudowie stoisk targowych, czy handlowych.

Wysoka higieniczność produktu i łatwość utrzymania go w czystości sprawia, że Duropal Compact sprawdza się również w placówkach edukacyjnych, a nawet gabinetach lekarskich i szpitalach! To też produkt oferujący bezpieczeństwo - Duropal HPL Compact Pyroex dzięki właściwościom utrudniającym zapłon oferuje ochronę przeciwpożarową.

 

Jak w marzeniach

Właściwości funkcjonalne to tylko jedna z zalet laminatów kompaktowych. Oprócz nich oferują one również niespotykany wybór wariantów kolorystycznych, wzorów i struktur powierzchni. Pfledierer w Kolekcji Design 2017-2020 proponuje swoim klientom najszerszą paletę dekorów inspirowanych rysunkiem drewna, kamienia, tkanin, materiałów industrialnych i wielu innych... Ponadto laminaty umożliwiają wykonywanie trójwymiarowego grawerowania. Ale to nie wszystko.

Duropal HPL Compact Metallic dostępne są w niezwykłym metalicznym wykończeniu uzyskanym dzięki pigmentom z masy perłowej, które jeszcze bardzie podwyższa jego walory estetyczne. Z kolei Duropal HPL Compact Individual są dostępne - na życzenie klienta, w dowolnym, zaproponowanym przez niego wzorze! Umożliwia to technologia druku cyfrowego, która stwarza niespotykaną dotychczas na taką skalę możliwość indywidualizacji produktu.

źródło: pfledierer/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe