piękny dom - twitterpiękny dom - facebook
Komody 25% taniej w Black Red White

Komody 25% taniej w Black Red White

/ 2015-07-17

Black Red White stwarza doskonałą okazję dla osób, które planują przeprowadzenie wakacyjnych zmian we wnętrzach. Do 22 lipca trwa promocja na komody - można nabyć je aż 25% taniej. Dzięki funkcjonalnym meblom utrzymanie ładu w domu będzie zdecydowanie łatwiejsze.

Komody to niezwykle praktyczne meble, które są w stanie pomieścić wiele drobiazgów oraz podręcznych, trudnych do uporządkowania przedmiotów. Dodatkowo dzięki niewielkim wymiarom i różnym kształtom można je z powodzeniem dopasować do każdego pomieszczenia w domu. W ramach aktualnej promocji w sklepach Black Red White dostępny jest szeroki wybór komód w niższych cenach. Znaleźć możemy komody z kolekcji Rosti - charakteryzujące się wyjątkowym designem, komodę z linii Optica - która z łatwością pomieści wiele niezbędnych rzeczy czy komodę Danton - zaprojektowaną w nowoczesnym stylu.

Najnowsza promocja w salonach Black Red White jest idealną okazją do zmiany wystroju wnętrza domu. Dzięki dostępności wielu modeli można z łatwością dostosować mebel do indywidualnej przestrzeni wybierając spośród gotowych kolekcji lub zaprojektować element według własnych preferencji, korzystając z możliwości, jakie zapewnia kolekcja Possi - za sprawą kilku kliknięć można stworzyć mebel o wybranym układzie oraz kolorze. Okazje cenowe obowiązują do 22 lipca. Pełną ofertę promocyjną znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

źrodło: brw/pięknydom24.pl