piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Kolorem 2018 marki Dekoral został Czarny Płomień (wideo)

Kolorem 2018 marki Dekoral został Czarny Płomień (wideo)

DESIGN / Aranżacje / 2018-03-20 13:19:12

Marka Dekoral w tym roku postawiła na czerń – Czarny Płomień, która symbolizuje nowoczesność, odwagę, dodaje pewności siebie. Jednocześnie, kolor doskonale odpowiada na naszą współczesną potrzebę prywatności i intymności. Im bardziej dzielimy się swoim życiem w internecie tym bardziej chcemy, aby nasz dom był azylem, miejscem niedostępnym dla publicznego oka. Czarny Płomień to metaforycznie cisza podbita nowoczesnością. Kolor stwarza wrażenie ciszy i spokoju, których tak pragniemy na co dzień, afirmuje również naszą oryginalność, indywidualną osobowość. 

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Czarny Płomień – Odważny i magiczny

Do tegorocznych trendów kolorystycznych według PPG zalicza się m.in. pewność siebie, odwagę, aktywne działanie. Kolor Czarny Płomień ze swoim zdecydowanym charakterem wpisuje się w te trendy. Jego kolorystyka łączy głęboką, morską toń z magiczną czernią. Z jednej strony buduje dekadencki nastrój, z drugiej dodaje pewności siebie i zachęca do działania.

Czarny Płomień we wnętrzu

Czerń coraz częściej pojawia się we wnętrzach w różnych aranżacjach, zestawieniach kolorystycznych. W zależności od zastosowania może stworzyć przestrzeń, zarówno zmysłową i tajemniczą, jak i ­­bezpieczną, odsuniętą od miejskiego zgiełku i szumu. Jedna ściana pokryta tą barwą lub czarny pas na ściany w kuchni, czy w przedpokoju spodoba się osobom lubiącym minimalistyczne aranżacje. Dla miłośników intensywnych, odważnych, eleganckich stylizacji, świetnym rozwiązaniem będzie salon, czy sypialnia zanurzona w kolorze Czarny Płomień.

Czarny Płomień w pogoni za marzeniami

Nad stworzeniem koloru Czarny Płomień pracował doświadczony zespół projektantów, grafików i designerów z międzynarodowych struktur PPG Voice of Color, którzy każdego roku wybierają kolor na nadchodzący sezon.

Czarny Płomień to kolor, który powstał z myślą o współczesnych ludziach. Większość z nas prowadzi intensywne życie, podąża za marzeniami, ale lubi też spędzać czas w domowym zaciszu  –  mówi Aldona Słapa-Nowacka, Brand Manager marki Dekoral.

Czarny Płomień w duecie z Wyróżnionym Różem

Z jednej strony, dynamiczna, głęboka czerń Czarnego Płomienia, z drugiej Wyróżniony Róż, odcień, który szturmem podbija dzisiejszy świat mody, designu. Wyróżniony Róż to kolor, który trafił do palety marki jako kolor wybrany przez konsumentów. Połączenie obydwu barw we wnętrzu daje efekt świeżości, sprawia, że salon, czy sypialnia wygląda elegancko i stylowo. Bardzo dobrze sprawdza się to zestawienie szczególnie w sypialni, gdzie obydwa k­olory tworzą przestrzeń działającą na różne emocje. Czarny Płomień buduje nastrój i atmosferę intymności, Wyróżniony Róż wycisza, łagodzi intensywność czerni.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe