piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Kolekcja Tikkurila Kolory Nastrojów - paleta Harmonia

Kolekcja Tikkurila Kolory Nastrojów - paleta Harmonia

WYKOŃCZENIE / Sprzęt budowlany / 2014-11-28 16:21:27

Szarości tworzą spójną wizualnie przestrzeń, pomagając jednocześnie podkreślić piękno innych barw. Odcienie z palety Harmonia z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów wprowadzą do domowej przestrzeni spokój i równowagę oraz nadadzą aranżacji styl ponadczasowej elegancji.

Polecane sklepy

PraktikerBricomanLeroy MerlinLeroy MerlinCastoramaBrico DepotIKEA

Szary tylko na pozór jest kolorem mało efektownym. To barwa neutralna, lecz jednocześnie szykowna. Wnętrzom nadaje wyważony, pełen harmonii klimat. Szarości jako kolory wiodące często są wykorzystywane we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych i loftowych. Odcienie te tworzą też bezpieczne tło dla innych barw - dobrze komponują się z tonacjami pastelowymi, ale są też idealnym partnerem dla kolorów intensywnych, żywych i nasyconych.

Paleta Harmonia z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów obejmuje zróżnicowane odcienie szarości - począwszy od delikatnych porcelanowych tonów, po wyrazisty, głęboki antracyt. Barwy te pomogą zaaranżować przestrzeń, w której z przyjemnością oderwiemy się od zgiełku codzienności.

Promienny początek dnia

Delikatna szarość w towarzystwie bieli, subtelnego odcienia pistacji i złocistej pszenicy, tworzy przejrzystą, pełną „oddechu” kompozycję kolorystyczną, pozytywnie nastrajającą na cały dzień. Aranżacja tej przestronnej, jasnej kuchni przywodzi na myśl pełne uroku chwile słonecznego poranka.

Stylowo i nowocześnie

Stalowe odcienie tworzą przestrzeń bardzo uporządkowaną wizualnie, harmonijną i nowoczesną. Ciekawym akcentem jest przełamanie tej jednolitej kolorystycznie bazy odcieniem bezchmurnego nieba, który pomaga się zrelaksować i nabrać dystansu do codziennych problemów.

Prostota formy ożywiona kolorem

Bazę kolorystyczną tej minimalistycznej łazienki stanowią neutralne barwy - stonowane szarości i biel. By całość nie była zbyt chłodna i monotonna, urozmaicono ją intensywnymi akcentami wytrawnej czerwieni. Taka aranżacja z pewnością zachwyci miłośników prostych form.

Łagodne wyciszenie emocji

Pełna łagodności, wyważona aranżacja sypialni pomoże uspokoić myśli i wyciszyć emocje. Kompozycja barw jest tu bardzo harmonijna, lecz nie nudna - szarości przełamuje dodatek subtelnego seledynu, a charakteru dodaje całości prosta w wykonaniu, a przy tym efektowna dekoracja ściany.

źródło: tikkurila/pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe