piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Kolekcja Paul - zabawa z symetrią

Kolekcja Paul - zabawa z symetrią

MEBLE / Meble / 2016-01-19 12:41:06

Meblościanka Paul to propozycja dla wszystkich, którzy bardziej niż idealną symetrię cenią lekkość konstrukcji i umiejętną grę kształtów oraz proporcji. Projekt całej aranżacji w każdym elemencie jest przemyślany i spójny. Ten mebel może pełnić różne funkcje w różnych przestrzeniach.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEAHauz

Kolekcja Paul dobrze sprawdzi się w pokojach dziennych i salonach o mniejszej powierzchni. Nie zajmie nam wiele miejsca i pozwoli na efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Z drugiej strony, jeśli szukamy nowoczesnej meblościanki, która wkomponuje się w większe pomieszczenie zaznaczając np. kącik telewizyjny, to aranżacja Paul jest rozwiązaniem, które śmiało możemy wziąć pod uwagę.

Wszystko zmieści

Dolna szafka z szufladami to dobrze zaprojektowana przestrzeń dla telewizora, odtwarzacza DVD, sprzętu HI-FI, a nawet konsoli do gier. Na pewno znajdzie się też miejsce dla naszej kolekcji filmów i płyt muzycznych. Dwie szafki, stojąca i wisząca, połączone długimi półkami budują wyjątkową estetykę tego mebla. Jest lekki i funkcjonalny. Zapewni nam wystarczająco dużo przestrzeni dla książek, czasopism i ulubionych drobiazgów.

W kolekcji Paul biel frontów została umiejętnie połączona z naturalną barwą dębu piaskowego. Takie zestawienie będzie się dobrze prezentowało na tle ciemniejszych, kontrastujących ścian - rozjaśni wnętrze i przyciągnie uwagę domowników oraz gości. Kompozycję całej aranżacji subtelnie dopełni oświetlenie, które dostępne jest w tej kolekcji opcjonalnie.

Wymiary meblościanki:

  • Szerokość: 30 cm
  • Głębokość: 41 cm
  • Wysokość 209 cm

źródło: agata/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe