piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Klose: Lima - sypialnia w kwiatach

Klose: Lima - sypialnia w kwiatach

SYPIALNIA / Meble / 2013-11-08 11:30:00

Harmonia symetrycznych kształtów, miękkie linie krawędzi i rzeźbione motywy kwiatowe to kwintesencja sypialni Lima. Kolekcja nowoczesna, ale zaprojektowana w duchy klasycznej elegancji obiecuje nam chwile przyjemnego odprężenia i obietnic swoich dotrzymuje…

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Lima to unikalny przykład designu z gruntu nowoczesnego, ale świadomie nawiązującego do tradycyjnych kolekcji. Wzrok przyciągają niezwykłe, rzeźbione motywy kwiatowe i sprawiają, że komody oraz stoliki nocne, na przekór surowemu minimalizmowi, odznaczają się pełną inwencji dekoracyjnością. Krawędzie mebli łagodnieją w miękkich profilach, a subtelnie frezowane, delikatne nóżki nadają bryłom lekkości. Poszczególne elementy kolekcji elastycznie łączą się w kameralną, niezwykłe przytulną całość.

Chwilę przyjemnego odprężenia obiecuje nam wygodne łóżko z wysokim tapicerowanym zagłówkiem. Wezgłowie lekko odchylone do tyłu przyjacielsko zaprasza by się o nie oprzeć i zapomnieć o sprawach dnia codziennego przy dobrej lekturze lub filmie. Łóżko z łatwością pomieści również naszych najmłodszych domowników, gdy nadejdzie pora na bajki na dobranoc. W toaletce odnajdziemy idee modernizmu - forma okrojona do niezbędnych elementów jest wybitnie praktyczna. Duże lustro, blat, który może służyć jako podręczny stolik i ukryta pod nim szufladka na niezbędne drobiazgi dopełniają szeregu zalet użytkowych. Niewielkie rozmiary sprawiają, że nawet w małej sypialni znajdzie się miejsce na ten wygodny, kobiecy mebel. Nie w każdym mieszkaniu czy domu jest miejsce na osobną garderobę - dlatego ważnym elementem sypialni Lima są szafy ubraniowe. Funkcjonalne i pojemne, ale także doskonale komponujące się z pozostałymi elementami tej linii.

Lima to meble, które gwarantują sukces w urządzaniu sypialni z klimatem, niebanalnej, a przy tym wygodnej. Stworzone z naturalnych surowców budzą zaufanie elegancją formy i perfekcją wykonania. Użycie szlachetnych materiałów - litego drewna i naturalnej okleiny orzechowej przekłada się na niezawodne, wieloletnie ich użytkowanie. Kolekcja dostępna w wybranych salonach marki Klose.

źródło: klose/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe