piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Klasyka w niebanalnym wydaniu. Roleta Dzień i Noc od Franc Gardiner

Klasyka w niebanalnym wydaniu. Roleta Dzień i Noc od Franc Gardiner

WYKOŃCZENIE / Drzwi i okna / 2018-04-24 14:05:18

Roleta klasyczna to uniwersalna i praktyczna osłona okna. Dodatkowo dzięki zastosowaniu tkanin Dzień i Noc może być również oryginalną dekoracją. Do wyboru 12 kolekcji tkanin, również w żywych kolorach, w sam raz na wiosnę.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

W ofercie firmy Franc Gardiner znajdziemy klasyczną roletę na rurce o średnicy 24mm, którą cechuje wysoka jakość wykonania, prostota montażu i niebanalny design, dzięki tkaninom Dzień i Noc. Osłonę w łatwy sposób można zamontować, przykręcając lub zawieszając ją w dowolnym miejscu – na skrzydle okiennym, na ścianie lub suficie (nad lub we wnęce okiennej). Jest sterowana wyhamowanym mechanizmem koralikowym. Dostępna również w wersji MGS jako połączenie rolety klasycznej i rolety w kasecie.

Tkaniny typu Dzień i Noc, które zastosowano w rolecie zapewniają dowolną regulację światła, bez konieczności podnoszenia całej rolety. Gwarantują przepuszczalność światła, a jednocześnie zapewniają prywatność, świetnie sprawdzając się m.in. w pomieszczeniach ulokowanych na parterze. Są też ciekawym elementem wystroju.

Do wyboru 12 kolekcji różnorodnych tkanin w modnych i różnorodnych kolorach m.in. zielonym, pomarańczowym lub jasnożółtym.

Rolety dostępne na indywidualne zamówienie.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe