piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Kilka stopni do aranżacji idealnej – z Polbruk Grando

Kilka stopni do aranżacji idealnej – z Polbruk Grando

DESIGN / Ogród / 2018-05-14 13:17:18

Stopnie schodowe to nieoceniona pomoc w wielu sytuacjach. Jako sposób na zabudowę terenu z powodzeniem są wykorzystywane do niwelowania nierówności terenu oraz tworzenia reprezentacyjnych wejść do domu czy na taras. Dla wielu osób schody pełnią także funkcję dekoracyjną. Z myślą o nich, a także z inspiracji urokliwymi uliczkami Grecji oraz Włoch powstały stopnie Grando firmy Polbruk.

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Pierwszą rzeczą, która przykuwa wzrok po spojrzeniu na stopnie Grando, jest ich łamana, nieregularna faktura, dzięki której wyglądają one bardziej na wyciosane z kamienia niż z betonu. Ich delikatne, ciepłe kolory przywodzą na myśl klimatyczne uliczki, którymi codziennie przechadzają się miliony turystów z całego świata. Być może nie są one tak okazałe jak te, z których wybudowano najsłynniejsze schody świata – Schody Hiszpańskie, z pewnością zaspokoją jednak potrzeby tych, którzy we własnym ogrodzie cenią sobie spokój i niepowtarzalną aurę.

Stopnie schodowe Grando są dostępne w uniwersalnym rozmiarze 40 x 100 x 15 cm, dzięki czemu za ich pomocą stworzymy zarówno niewielkie schodki, jak i rozległe zabudowania. Niezależnie od wybranej opcji stopnie Grando świetnie łączą się z innymi elementami z betonu – małą architekturą oraz kostką brukową, a także z deskami betonowymi Lira, z którymi tworzą kunsztowne aranżacje.

  • Polbruk Grando
  • Wymiary: 40 (szer.) x 100 (dł.) x 15 (wys.) cm
  • Dostępne kolory: hawaii, latte, nerino, mokka
  • Cena katalogowa: 98,40 zł/szt.

źródło: pieknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe