piękny dom - twitterpiękny dom - facebookpiękny dom - linkedinpiękny dom - instagram
Karnawałowy blask w Twojej łazience - kolekcje Abisso oraz Larda

Karnawałowy blask w Twojej łazience - kolekcje Abisso oraz Larda

AKCESORIA / Inne / 2017-01-18 12:46:00

Karnawał to czas radości, muzyki i prawdziwie gorącej atmosfery. Zimowe dni przenika duch zabawy, który wprowadza nas w iście szampański nastrój. Teraz jego szczyptę możemy dodać także do swojej łazienki. Pomogą nam w tym m.in. błyszczące płytki, dekory i listwy ścienne, które mieniąc się w świetle przypomną o okresie pełnym zabaw. Taki efekt uzyskamy m.in. dzięki dwóm kolekcjom płytek ceramicznych od Grupy Tubądzin - Abisso oraz Larda.   

Polecane sklepy

Leroy MerlinIKEA

Płytki z tych kolekcji pozwolą nam nie tylko poczuć czas bali i licznych spotkań towarzyskich, ale i dodać łazience odrobinę szyku i elegancji. Błyszczące płytki, zawierające elementy w kolorze srebrnym jaki złotym, przypomną nam kreacje ze świecącymi elementami i zabawę do białego rana.

Kolekcja Abisso to połączenie mlecznej bieli z odcieniami błyszczącej platyny, granatem oraz pastelową szarością. Interesującym uzupełnieniem gładkich płytek ceramicznych Essent White są: dekor ścienny Abisso White 2, który przepleciony jest subtelnymi liniami w srebrnym kolorze oraz mozaikowa listwa ścienna Abisso. Posiada ona drobne wypukłości, a składa się z wąskich prostokątów w odcieniach platyny, złota oraz czerni. Elementy tej kolekcji świetnie odbiją w pomieszczeniu nie tylko światło dzienne, ale również to sztuczne.  [[[zdjecie,10750,duze]]]

Szykowną kolekcją firmy Tubądzin jest także Larda. Wszystko za sprawą płytek ściennych Larda White oraz Larda Black, bogato zdobionego dekoru ściennego oraz dwóch rodzajów mozaik. Biała płytka ścienna z beżowym wzorem przypomina marmur, natomiast czarna wzbogacona została fakturą w kolorze rdzawo-złotym. Dekor ścienny to biały graficzny wzór w stylu barokowym, który przywodzi na myśl pałacowe wnętrza. Dobrze komponuje się on z listwą ścienną Larda White, która składa się z trzech subtelnych srebrnych pasów. W strefie mokrej, a więc pod prysznicem, czy nad umywalką idealnie sprawdzą się mozaiki ścienne: Larda 1 oraz Larda 2. Złożone z małych rombów połączone są błyszczącymi elementami w kolorach szarym oraz czarnym.    [[[zdjecie,10751,duze]]]  

Kolekcje Abisso oraz Larda od Grupy Tubądzin z powodzeniem pozwolą wprowadzić karnawałową atmosferę do naszego wnętrza. Platyna, złoto i srebro, a także elegancka czerń oraz biel to kwintesencja szyku, nawiązującego do szampańskich nocy, gustownych strojów oraz wspaniałych zabaw.

źrodło: tubądzin/pięknydom24.pl

pieknydom24
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe